Strona główna
Sauny 71/ 348 80 74      saunarium@spa.wroc.pl              
Do saunarium zabierz ze sobą ręcznik, klapki i żel pod prysznic.

 

 

wSPAniałe masaże
w strefie saun

 

Godziny otwarcia

Pn-Pt
12:00 - 24:00
Sob-Niedz
10:00 - 22:00

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Sauny
tel. 71/ 348 80 74     
saunarium@spa.wroc.pl

Masaże w strefie saun

Wizyta w saunie doskonale przygotuje ciało do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych i terapeutycznych, warto więc połączyć obie przyjemności. Zapraszamy do skorzystania z masaży w strefie saun.

Masaż aromaterapeutyczny
Wyjątkowo odprężający masaż, który integruje leczniczą moc dotyku z unikalnymi właściwościami olejków eterycznych. Indywidualnie dobrana nuta zapachowa pozwala ukoić nerwy i osiągnąć stan głębokiego relaksu.

Masaż gorącymi kamieniami
Odprężający i rewitalizujący masaż ciała. Ciepło bazaltowych kamieni pochodzenia wulkanicznego oraz użycie odpowiednich technik ma zbawienny wpływ dla ciała i umysłu. Łagodzi bóle mięśniowe oraz napięcia spowodowane stresem. Relaksuje i regeneruje ciało.

Masaż klasyczny
Zabieg o szerokim spektrum działania, stosowany między innymi w leczeniu dolegliwości bólowych oraz niwelowaniu nadmiernego napięcia mięśniowego. Pobudza krążenie krwi, przyczyniając się do efektywnego usuwania toksyn z organizmu oraz wzmacniając działanie preparatów kosmetycznych np. antycellulitowych. Wykonywany przed wysiłkiem pomaga przygotować mięśnie do wzmożonej aktywności fizycznej minimalizując ryzyko kontuzji.

Masaż szwedzki
Zabieg oparty na technikach masażu klasycznego, charakteryzujący się różnorodnością chwytów oraz uciskiem o zmiennym nasileniu i dużej intensywności. Pozwala opracować zarówno powierzchowne, jak i głębokie warstwy tkanek. Polecany szczególnie sportowcom i osobom pracującym fizycznie.

 

Zainspiruj się Instagram
Google Maps
Wrocławskie Centrum Spa
ul. Teatralna 10-12
50-055 Wrocław
Facebook Bądź na bieżąco