Strona główna
Punkt Obsługi Klienta    +48 609 160 872 pok@spa.wroc.pl  
 Realizujemy tylko zabiegi zarezerwowane.

Oaza relaksu
w sercu miasta

Godziny otwarcia

Zabiegi odbywają się zgodnie z rezerwacją.
 

Zabiegi SPA


Dysponujemy bogatą ofertą zabiegów SPA wykonywanych w oryginalnych wnętrzach przy kojących dźwiękach relaksacyjnej muzyki. Masaże, rytuały pielęgnujące ciało, balneologia, hydroterapia, aromaterapia, zabiegi modelujące ciało. Do dyspozycji naszych klientów oddajemy  profesjonalną kadrę terapeutów, stylowe gabinety oraz miłą i kompetentną obsługę.

Rytuały SPA

Łączą w sobie zabiegi dobrane tak, by kompleksowo zadbać o Twoje ciało i dobre samopoczucie. Pielęgnują skórę, rozluźniają mięśnie, koją zmysły. Poznaj naszą ofertę i wybierz rytuał dla siebie.

Więcej

Pakiety dla Dwojga

Najpiękniejsze chwile to te, które spędzamy razem. Zapraszamy na wspólny relaks w dwuosobowym gabinecie. Relaksacyjna muzyka i blask świec to standard naszych zabiegów wellness. Poznaj nasze pakiety dla dwojga, dla par i nie tylko...

Więcej

Masaże

Masaż to podstawa oferty wellness. Rozluźnia, zmniejsza lub całkowicie znosi dolegliwości bólowe, poprawia samopoczucie i funkcjonowanie. W ofercie masaże klasyczne oraz specjalistyczne, a także bogaty wybór masaży relaksacyjnych.

Więcej

Kąpiele pielęgnacyjne

Nasze SPA wyposażone jest w specjalistyczne urządzenia do balneologii oraz hydroterapii. Zapraszamy do skorzystania z pielęgnacyjnych kąpieli, niosących chwile błogiego relaksu dla ciała i ducha.

Więcej
Zainspiruj się Instagram
Google Maps
Wrocławskie Centrum Spa
ul. Teatralna 10-12
50-055 Wrocław
Facebook Bądź na bieżąco