Strona główna

Oaza relaksu
w sercu miasta

Godziny otwarcia

Pn-Pt
8:00 - 20:00

Sob
9:00 - 20:00

Niedz
nieczynne

Zabiegi SPA


Dysponujemy bogatą ofertą zabiegów SPA wykonywanych w oryginalnych wnętrzach przy kojących dźwiękach relaksacyjnej muzyki. Masaże, rytuały pielęgnujące ciało, balneologia, hydroterapia, aromaterapia, zabiegi modelujące ciało. Do dyspozycji naszych klientów oddajemy  profesjonalną kadrę terapeutów, stylowe gabinety oraz miłą i kompetentną obsługę.

Rytuały pielęgnujące ciało

Pozwól sobie na odrobinę relaksu w SPA. Przedstawiamy cztery rytuały pielęgnacyjne. Wykonując każdy z nich korzystamy z dobrodziejstw naturalnych produktów i kosmetyków.  Odpręż się przy dźwiękach relaksacyjnej muzyki i zadbaj o swoje ciało, które jest domem Twojej duszy.

Więcej

Zabiegi modelujące ciało

Skuteczne zabiegi wykonywane przy użyciu profesjonalnych kosmetyków francuskiej marki Thalion. Najlepsze efekty uzyskujemy po wykonaniu serii zabiegów, jednak nawet po jednym możemy cieszyć się widoczną poprawą kondycji skóry.

Więcej

Masaże

Kojąca moc masaży znana jest od starożytności. Terapeuci Wrocławskiego Centrum SPA wykonują zarówno masaże lecznicze, limfatyczne, sportowe, modelujące sylwetkę, jak i typowo relaksacyjne. Obsługa służy profesjonalną pomocą w doborze odpowiednich zabiegów, a masażyści chętnie dostosują się do indywidualnych potrzeb klienta. Dysponujemy pojedynczymi oraz podwójnymi gabinetami masażu, zatem zapraszamy na zabiegi również pary.

Więcej

Kąpiele pielęgnacyjne

Nasze SPA wyposażone jest w specjalistyczne urządzenia do balneologii oraz hydroterapii. Zapraszamy do skorzystania z pielęgnacyjnych kąpieli, niosących chwile błogiego relaksu dla ciała i ducha.

Więcej

Pakiety dla Par

Najpiękniejsze chwile to te, które spędzamy razem. Zapraszamy na wspólny relaks w podwójnych gabinetach. Oprócz indywidualnie dobranych zabiegów, proponujemy pakiety usług dla dwojga.

Więcej
Zainspiruj się Instagram
Google Maps
Wrocławskie Centrum Spa
ul. Teatralna 10-12
50-055 Wrocław
Facebook Bądź na bieżąco