Strona główna

Zdrowie
w dobrych rękach

Godziny otwarcia

Pn-Pt
8:00 - 20:00

Sob
9:00 - 20:00

Niedz
nieczynne
ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Rejestracja:
71/ 348 80 57     
885 590 039   

odnowa@spa.wroc.pl

Zespół

 

Izabela Żabczak

Magister fizjoterapii (WSSP w Lublinie), instruktor odnowy biologicznej, trener siłowni i fitness. Jej pozytywne, pełne optymizmu podejście do życia udziela się otoczeniu. Wyznaje zasadę, że żaden lek nie jest w stanie zastąpić aktywności fizycznej. Posiada doświadczenie w rehabilitacji neurologicznej. Jej pasją są wszelkie formy fitness oraz taniec (brązowy medal Mistrzostw Polski 2016 i 2017 w tańcach karaibskich w formacjach).

Jakub Kryger


Magister fizjoterapii (AWF Wrocław), uczestnik kursów i szkoleń z zakresu diagnostyki i terapii manualnej tkanek miękkich (dr J. Ciechomski, terapia punktów spustowych, Kinesio Taping, rozluźnianie mięśniowo-powięziowe, techniki energizacji mięśni), zawodowo pasjonat fizjoterapii w traumatologii sportowej, prywatnie kalisteniki i zdrowego stylu życia.

Paulina Merc

Magister fizjoterapii (UM we Wrocławiu). Fizjoterapeutka aktywna zawodowo od ponad 7 lat. Jej specjalnością są masaże, w których wykorzystuje terapię punktów spustowych dla osiągnięcia efektu rozluźnienia mięśni. Terapię wspomaga zabiegami fizykalnymi i z zakresu balneoterapii.

Zainspiruj się Instagram
Google Maps
Wrocławskie Centrum Spa
ul. Teatralna 10-12
50-055 Wrocław
Facebook Bądź na bieżąco