Strona główna

Zdrowie
w dobrych rękach

Godziny otwarcia

Pn-Pt
8:00 - 20:00

Sob
9:00 - 20:00

Niedz
nieczynne

Zespół

 

Izabela Szczepańska

Terapeutka z wieloletnim doświadczeniem. Prowadzi zajęcia korekcyjne z dziećmi, wykonuje zabiegi lecznicze i fizykoterapeutyczne. Ukończyła kursy w zakresie: terapii punktów spustowych i zintegrowanych technik w terapii skolioz oraz warsztaty testów funkcjonalnych.  Wykonuje masaże lecznicze i zabiegi uzdrowiskowe.

 

Natalia Florkowska

Tytuł magistra fizjoterapii uzyskała na Akademii Medycznej we Wrocławiu, studia podyplomowe z terapii manualnej tkanek miękkich ukończyła w Poznaniu. Pracowała w wielu placówkach medycznych, zdobywała doświadczenie jako wolontariuszka. Chętnie uczestniczy w kursach, warsztatach i konferencjach, podnosząc swoje kwalifikacje. Zwolenniczka teorii holistycznej, zorientowana na potrzeby i sugestie Pacjenta.

Paulina Merc

Fizjoterapeutka aktywna zawodowo od ponad 6 lat. Jej podejście do pracy łączy w sobie oddziaływanie na zdrowie fizyczne poprzez dodanie aspektów odprężających, wpływających na sferę mentalną. Jej specjalnością są masaże orientalne – masaż polinezyjski i gorącymi kamieniami, które każdego wprowadzą w stan błogiego relaksu.

Zainspiruj się Instagram
Google Maps
Wrocławskie Centrum Spa
ul. Teatralna 10-12
50-055 Wrocław
Facebook Bądź na bieżąco