Strona główna
Siłownia fitness i spinning   +48 885 590 053     silownia@spa.wroc.pl
 

 

Godziny otwarcia

Siłownia w okresie wakacyjnym Pn-Pt
12:00 - 20:00
Sob i  Niedz
10:00 - 14:00

Zajęcia fitness i spinning są zawieszone

 
ZAPRASZAMY DO KONTAKTU tel. 71/ 348 80 67     
tel. 885 590 053 silownia@spa.wroc.pl  

Zajęcia

 

Atak na brzuch

Zajęcia wzmacniające mięśnie brzucha, poprawiające wytrzymałość i spalajace tkankę tłuszczową. Trening składa się z prostej rozgrzewki i dwóch głównych części - ćwiczeń cardio/aerobowych i ćwiczeń na mięśnie brzucha. Zajęcia przeznaczone są zarówno dla osób początkujących jak i zaawansowanych. Struktura zajęć pozwala na indywidualne dostosowanie intensywności ćwiczeń.

Smukła Sylwetka

Kompleksowy zestaw ćwiczeń, obejmujący wszystkie partie mięśniowe i wszechstronnie wzmacniający ciało. Podczas zajęć wykorzystywane są przybory takie jak hantle, taśmy oporowe-gumy, stepy, bosu czy sztangi.

Fit Dance

Zajęcia, które łączą taniec, luz i spalanie kalorii. Porywająca muzyka sprawia, że wyśmienicie się bawisz, jednocześnie gubiąc nadwagę i modelując sylwetkę. Zajęcia przeznaczone są dla osób w każdym wieku. Poziom intensywności od umiarkowanej do wysokiej.

Joga

Zajęcia dedykowane każdemu, bez względu na wiek i poziom zaawansowania. Cel: poprawa równowagi i koncentracji, wzmocnienie i uelastycznienie ciała, polepszenie jakości oddechu. Na zajęciach wykonujemy sekwencje asan, ucząc się zarówno precyzyjnego wykonania pojedynczych pozycji, jak i płynnych przejść pomiędzy poszczególnymi asanami. Dostępne na sali pomoce, używamy wedle indywidualnych potrzeb. Intensywność: umiarkowana.

Pilates

Zajęcia dla każdego; cel: stworzenie równowagi w ciele, zwany też treningiem "dobrego samopoczucia" wpływa na to jak wygląda ciało, jak je odczuwamy i jak ono pracuje, ćwiczenia bez stresu i męki przy dźwiękach spokojnej muzyki wprowadzają w dobry nastrój oraz poprawiają wygląd ciała, jedna z najbezpieczniejszych form fitness; intensywność: niska do umiarkowanej.

Shape

Dla osób aktywnych, przyzwyczajonych do zajęć ruchowych; cel: rzeźbienie całego ciała (ramiona, klatka piersiowa, brzuch, plecy, uda, pośladki) oraz podnoszenie wytrzymałości siłowej poprzez zaangażowanie górnych i dolnych partii ciała, z zastosowaniem dostępnych, różnorodnych sprzętów fitness; intensywność: umiarkowana.

Rozciąganie

Zajęcia dla każdego bez względu na wiek i poziom zaawansowania.  Jest to forma ćwiczeń rozciągająco-relaksacyjnych. Poszczególne pozycje ćwiczeń połączone ze sobą tworzą płynną całość. Rozciąganie odbywa się w sposób aktywny i pozwala uelastycznić mięśnie i zwiększyć zakres ruchu w stawach.

Zdrowy kręgosłup

Trening dla każdego od ucznia do seniora, również dla kobiet w ciąży, cel: niwelowanie bólów kręgosłupa, korekcja oraz kompensacja postawy ciała; intensywność niska. Odmiany: ZDROWY KRĘGOSŁUP/ STRETCHING ZDROWY KRĘGOSŁUP/ funktional.

Zainspiruj się Instagram
Google Maps
Wrocławskie Centrum Spa
ul. Teatralna 10-12
50-055 Wrocław
Facebook Bądź na bieżąco