Strona główna
Punkt Obsługi Klienta   +48 71 34 88 019   +48 609 160 872 pok@spa.wroc.pl  
 Realizujemy zabiegi zarezerwowane.

Piękne powody
do radości

Godziny otwarcia

Zabiegi odbywają się zgodnie z rezerwacją.
 

Oferta


Promienna cera, gładka skóra twarzy, zadbane dłonie i stopy. Wiedza i doświadczenie sprawiają, że świadczymy usługi i doradztwo na najwyższym poziomie. Wykonujemy profesjonalne zabiegi pielęgnacyjne i kosmetyczne na twarz, dłonie, stopy i ciało oraz stylizację paznokci, depilacje, hennę i regulacje. Prowadzimy również dystrybucję kosmetyków profesjonalnych marek kosmetycznych.

Zabiegi pielęgnacyjne na twarz

Właściwy dobór zabiegów i częstotliwości ich wykonywania gwarantuje poprawę wyglądu skóry twarzy. Odpowiednie nawilżenie, dostarczenie cerze właściwych witamin i minerałów oraz zastosowanie dobrej jakości biokosmetyków sprawiają, że cera staje się świeża i promienna.

Więcej

Zabiegi kosmetyczne na twarz

Zabiegi kosmetyczne należy wykonywać regularnie, aby skóra stała się gładka i oczyszczona. Dzięki silnym naturalnym składnikom aktywnym kosmetyków używanych w naszych gabinetach, skóra szybko się regeneruje, co widocznie poprawia jej kondycję.
 

Więcej

Zabiegi pielęgnacyjne na dłonie i stopy

Zadbane i wypielęgnowane dłonie oraz stopy to wizytówka każdego z nas. Oprócz stylizacji paznokci warto pomyśleć o zabiegach, dzięki którym dłonie staną się gładkie i miłe w dotyku.

Więcej

Zabiegi kosmetyczne na dłonie i stopy

Profesjonalny manicure lub pedicure oraz starannie pomalowane paznokcie są gwarancją dobrego wyglądu dłoni i stóp.

Więcej

Depilacja

Profesjonalna depilacja jest doskonałą alternatywą metod domowych. Zabieg przeprowadzany woskiem daje długotrwały efekt gładkiej skóry, natomiast elektroliza pozwala na permanentne usuwanie pojedynczych włosów z twarzy lub ciała, poprzez zniszczenie ośrodka wzrostu włosów, za pomocą impulsów elektrycznych.

Zainspiruj się Instagram
Google Maps
Wrocławskie Centrum Spa
ul. Teatralna 10-12
50-055 Wrocław
Facebook Bądź na bieżąco