Strona główna

Oaza relaksu
w sercu miasta

Godziny otwarcia

Pn-Pt
8:00 - 20:00

Sob
9:00 - 20:00

Niedz
nieczynne

Zespół

Nasza kadra terapeutów budujących dział SPA to doświadczona grupa wyspecjalizowanych indywidualności. Dbamy o naszych Gości mając zawsze na uwadze Państwa dobro, wygodę i upodobania.

Natalia Florkowska

Odnowa ciała i ducha to hasło, które przyświeca wykonywanym przez nią zabiegom. Używa intensywnie relaksacyjnych technik, łącząc je z wiedzą i doświadczeniami zdobytymi w pracy fizjoterapeuty. Korzystając z jej usług możesz być pewien, że wyjdziesz z zabiegu odprężony i szczęśliwy.

Natalia Galytska

Licencjonowany kosmetolog, której pasją są zabiegi wykonywane przy pomocy specjalistycznych urządzeń, pomagające osiągając spektakularny efekt kosmetyczny. Jej zaangażowanie i fachowe porady wzbogacą każdego w wiedzę, która przyda się na co dzień – wizyta w jej gabinecie na pewno zaowocuje.

Paulina Merc


Fizjoterapeutka aktywna zawodowo od ponad 6 lat. Jej podejście do pracy łączy w sobie oddziaływanie na zdrowie fizyczne poprzez dodanie aspektów odprężających, wpływających na sferę mentalną. Jej specjalnością są masaże orientalne – masaż polinezyjski i gorącymi kamieniami, które każdego wprowadzą w stan błogiego relaksu.

Marcin Wardzała

Dyplomowany masażysta, specjalizujący się w masażach wyszczuplających, ujędrniających oraz redukujących cellulit. Chętnie wykonuje masaże intensywne – szwedzki, sportowy, klasyczny. Prowadzi ceremonie zapachowe w saunarium, jest znawcą olejków używanych do aromaterapii.

Jolanta Mawrojanidis

Dyplomowany refleksolog z wieloletnim doświadczeniem. Dzięki swojemu profesjonalizmowi, połączonemu z delikatnością i spokojem potrafi odprężyć i wprowadzić w stan głębokiego relaksu nawet najbardziej zmęczone ciało i umysł.

Izabela Szczepańska

Wyznaje zasadę, że masaż powinien być odnową ciała i ducha, chwilą na oderwanie się od codziennych zajęć, ukojeniem. Ukończyła kurs masażu gorącymi kamieniami. Wykonuje masaże relaksacyjne, wyszczuplające, aromaterapeutyczne, zabiegi uzdrowiskowe (z użyciem borowiny, fango), kąpiele pielęgnacyjne i relaksacyjne.

Zainspiruj się Instagram
Google Maps
Wrocławskie Centrum Spa
ul. Teatralna 10-12
50-055 Wrocław
Facebook Bądź na bieżąco