Strona główna

Oaza relaksu
w sercu miasta

Godziny otwarcia

Pn-Pt
8:00 - 20:00

Sob
9:00 - 20:00

Niedz
nieczynne

Zespół

Terapeuci strefy SPA&Wellness Wrocławskiego Centrum SPA to zgrany zespół specjalistów, dla których priorytetem jest wysoka jakość realizowanych usług. Ich celem jest oderwać Cię od codzienności i zrelaksować, wypielęgnować Twoje ciało i poprawić nastrój.

Natalia Florkowska

Masażystka, terapeutka manualna w trakcie studiów osteopatii. Wykonuje masaże relaksacyjne oraz pielęgnacyjne zabiegi na ciało. Jej specjalnością jest pobudzający rosyjski masaż miodem o właściwościach wyszczuplających. W masażu klasycznym wykorzystuje swoje doświadczenie terapeutyczne, uzyskując długotrwałe efekty rozluźnienia i poprawy samopoczucia u klientów.

Jakub Kryger

Masażysta, terapeuta manualny, pasjonat siłowni i zdrowego stylu życia. Wykonuje masaże relaksacyjne i zabiegi odnowy biologicznej, jego specjalnością jest masaż sportowy i mocny masaż szwedzki.

Izabela Żabczak

Masażystka, instruktorka odnowy biologicznej, trener siłowni i fitness. Jej pozytywne, pełne optymizmu podejście do życia udziela się otoczeniu. Jej pasją są wszelkie formy fitness oraz taniec, a specjalnością masaże i rytuały relaksacyjne oraz pielęgnacyjne zabiegi na ciało i twarz.

Paulina Merc

Masażystka specjalizująca się w zabiegach wellness. Wykonuje zarówno masaże relaksacyjne, jak i pielęgnacyjne zabiegi i rytuały SPA. Z pasją i wyczuciem wprowadza w stan relaksu i rozluźnienia.

Izabela Szczepańska

Masażystka z pasją wykonująca masaże i rytuały relaksacyjne oraz pielęgnacyjne zabiegi na ciało. W masażu klasycznym wykorzystuje umiejętności terapeutyczne, nadając mu wedle potrzeby charakter leczniczy.

Natalia Galytska

Kosmetyczka, masażystka wyspecjalizowana w pielegnacyjnych zabiegach na twarz. Swoją wiedzę i umiejętnoći z zapałem pogłebia i poszerza, co odzwierciedla się w jakości usług i zadowoleniu klientów.

Marcin Wardzała

Masażysta, saunamistrz, znawca aromaterapii. Specjalizuje się w masażach wyszczuplających, ujędrniających oraz redukujących cellulit. Chętnie wykonuje masaże intensywne – szwedzki, sportowy, klasyczny.

Jolanta Mawrojanidis

Refleksolog z wieloletnim doświadczeniem. Dzięki swojemu profesjonalizmowi, połączonemu z delikatnością i spokojem potrafi odprężyć i wprowadzić w stan głębokiego relaksu nawet najbardziej zmęczone ciało i umysł.

Zainspiruj się Instagram
Google Maps
Wrocławskie Centrum Spa
ul. Teatralna 10-12
50-055 Wrocław
Facebook Bądź na bieżąco