Strona główna

Oaza relaksu
w sercu miasta

Godziny otwarcia

Pn-Pt
8:00 - 20:00

Sob
9:00 - 20:00

Niedz
nieczynne

Zespół

Nasza kadra terapeutów budujących dział SPA to doświadczona grupa wyspecjalizowanych indywidualności. Dbamy o naszych Gości mając zawsze na uwadze Państwa dobro, wygodę i upodobania.

Natalia Florkowska

Magister fizjoterapii (UM we Wrocławiu), ukończyła studia podyplomowe z terapii manualnej tkanek miękkich, obecnie na 2 roku osteopatii. Fizjoterapia jest jej pasją, co znajduje odzwierciedlenie w chęci dokształcania się (terapia wisceralna, terapia czaszkowo-krzyżowa, terapia manualna Mulligan A i B, masaż tkanek głębokich, punkty spustowe, Kinesiology Taping). Wiedza wraz z doświadczeniem i zamiłowaniem do zawodu dają znakomite efekty terapii.

Karolina Kurp

Licencjonowany fizjoterapeuta, w trakcie studiów magisterskich (UM we Wrocławiu), instruktor odnowy biologicznej. Ukończyła kurs drenażu limfatycznego i Kinesiology Taping. Interesuje ją holistyczne podejście do terapii, wykorzystanie różnych aspektów fizjoterapii dla lepszego efektu. Wykonuje masaże lecznicze i gimnastyki indywidualne wspomagane fizykoterapią, zabiegami uzdrowiskowymi i terapią w wodzie.

Izabela Żabczak

Magister fizjoterapii (WSSP w Lublinie), instruktor odnowy biologicznej, trener siłowni i fitness. Jej pozytywne, pełne optymizmu podejście do życia udziela się otoczeniu. Wyznaje zasadę, że żaden lek nie jest w stanie zastąpić aktywności fizycznej. Posiada doświadczenie w rehabilitacji neurologicznej. Jej pasją są wszelkie formy fitness oraz taniec (brązowy medal Mistrzostw Polski 2016 i 2017 w tańcach karaibskich w formacjach).

Paulina Merc

Magister fizjoterapii (UM we Wrocławiu). Fizjoterapeutka aktywna zawodowo od ponad 7 lat. Jej specjalnością są masaże, w których wykorzystuje terapię punktów spustowych dla osiągnięcia efektu rozluźnienia mięśni. Terapię wspomaga zabiegami fizykalnymi i z zakresu balneoterapii.

Izabela Szczepańska

Magister fizjoterapii (AWF we Wrocławiu). Terapeutka z wieloletnim doświadczeniem. Ukończyła kursy w zakresie: terapii punktów spustowych i zintegrowanych technik w terapii skolioz oraz warsztaty testów funkcjonalnych. Wykonuje masaże lecznicze, zabiegi uzdrowiskowe i fizykalne.

Agnieszka Chudewiak

Licencjonowany fizjoterapeuta, w trakcie studiów magisterskich (WSZ we Wrocławiu), instruktor aqua aerobic. Zamiłowanie do wody wykorzystuje w terapii z pacjentami prowadząc indywidualne gimnastyki w wodzie. Wyznaje zasadę kompleksowości i systematyczności w prawidłowo prowadzonej terapii.

Zainspiruj się Instagram
Google Maps
Wrocławskie Centrum Spa
ul. Teatralna 10-12
50-055 Wrocław
Facebook Bądź na bieżąco