Strona główna

 

Godziny otwarcia

Pn-Pt
8:00 - 20:00

Sob
9:00 - 20:00

Niedz
nieczynne
ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

SPA&Wellness 
71/ 348 80 57
885 590 039

odnowa@spa.wroc.pl
 

Oferta

Historyczne miejsce spotkań na mapie przedwojennego Wrocławia zaprasza gości. Budynek przy Teatralnej pierwotnie był łaźnią i strefą relaksu dla wrocławskich mieszczan oraz kupców. Oprócz basenów i stref higienicznych mieściły się tu modne wówczas parowe sauny tureckie. To właśnie w nich zamożni wrocławianie spotykali się, rozmawiali, grali w karty i spożywali piwo z pobliskiego browaru. Teraz znów zapraszamy na odnowę biologiczną grupy nawet do 50 osób – oferujemy relaks w SPA w pięknej zabytkowej scenerii, catering i zabiegi SPA.

Wieczory panieńskie i kawalerskie

Dzień ślubu jest jednym z najważniejszych w życiu. Zgodnie z tradycją poprzedzają go wieczory: panieński i kawalerski. Zapraszamy do skorzystania z oferty Wrocławskiego Centrum SPA, która uczyni ten wieczór jeszcze bardziej wyjątkowym. Dla grup do 12 osób proponujemy strefę odnowy biologicznej (jacuzzi, solanka, łaźnia parowa, sauna infrared) na wyłączność oraz catering (owoce, napoje).

Więcej

Imprezy integracyjne

Impreza integracyjna w SPA to nie tylko zabiegi i relaks. To przede wszystkim czas na to, aby wszyscy w jednym miejscu przeżyli chwile odprężenia, które dodadzą energii i dystansu do otaczającej nas rzeczywistości. Zapamiętaj u nas czas płynie powoli, co pomaga spojrzeć na wszystkie aspekty życia z innej perspektywy. Zapraszamy do skorzystania zarówno ze strefy saun, jak i z zabiegów SPA. Do dyspozycji  naszych gości są też baseny, które można wynająć na wyłączność. Oferujemy również catering. Organizujemy eventy dla grup do 50 osób.

Uroczystości i jubileusze

Zachęcamy do organizowania uroczystości i jubileuszy we Wrocławskim Centrum SPA. W strefie odnowy biologicznej zapominamy o troskach dnia codziennego, aby móc się zrelaksować i odprężyć. Czas spędzony w naszym obiekcie podczas masaży i rytuałów SPA z powodzeniem może zastąpić tradycyjny sposób obchodzenia urodzin, imienin, rocznic czy jubileuszy.

Więcej
Zainspiruj się Instagram
Google Maps
Wrocławskie Centrum Spa
ul. Teatralna 10-12
50-055 Wrocław
Facebook Bądź na bieżąco