Strona główna
Recepcja   +48 71 34 88 019   +48 609 160 872    pok@spa.wroc.pl                                                                
  Nie realizujemy usług NFZ. Realizujemy tylko zabiegi zarezerwowane.

Zdrowie
w dobrych rękach

Godziny otwarcia

Zabiegi odbywają się zgodnie z rezerwacją. Zabiegi lecznicze wykonujemy wyłącznie w oparciu o skierowanie od lekarza lub mgr. fizjoterapeuty. W przypadku braku takiego skierowania, proponujemy skorzystać z  KWALIFIKACJI DO ZABIEGU u naszych fizjoteraputów. Rezerwację zabiegów możemy dokonać wyłącznie pod warunkiem opłaconej usługi.   

Rehabilitacja Indywidualna

Wrocławskie Centrum SPA świadczy usługi rehabilitacyjne na najwyższym poziomie, w wyjątkowo komfortowych warunkach. Jest to możliwe dzięki współpracy wysoce wykwalifikowanych oraz doświadczonych lekarzy i terapeutów. Przestronne i nowocześnie wyposażone gabinety i sale gimnastyczne oraz odrestaurowane zabytkowe baseny podnoszą standard rehabilitacji. Zapraszamy na zabiegi ze skierowaniem lekarskim lub na konsultacje celem ustalenia planu rehabilitacji. Bogata oferta usług leczniczych Wrocławskiego Centrum SPA gwarantuje kompleksowe podejście do terapii, zwiększając jej skuteczność i przyspieszając efekty lecznicze.

Porady i konsultacje rehabilitacyjne

Właściwa diagnoza to podstawa skutecznej terapii. Zapraszamy na konsultacje ortopedyczne i fizjoterapeutyczne. Wysoce wykwalifikowany i doświadczony personel to nasz standard. W ofercie:

  • porady lekarza ortopedy 
  • konsultacje fizjoterapeutyczne

Terapia indywidualna

Metody terapeutyczne dobierane są indywidualnie przez terapeutę na podstawie badania funkcjonalnego pacjenta.

Terapia manualna

Terapia łącząca wiele metod fizjoterapeutycznych i osteopatycznych w celu poprawy stanu pacjenta. Podstawą jest skrupulatna diagnostyka i oparty o nią indywidualny dobór metod leczenia. Terapię cechuje holistyczne podejście do ludzkiego organizmu. Dzięki wykorzystaniu połączeń anatomicznych stanowi skuteczną terapię dla wielu schorzeń. Są to między innymi bóle mięśniowe, stawowe, ale także problemy ze zgagą, refluksem, zaparciami, bólami głowy czy brzucha. Podczas terapii manualnej terapeuta pracuje także z bliznami.

Trening Medyczny

Trening specjalistyczny kierowany głównie do osób po urazach i schorzeniach układu ruchu. Plan treningowy opiera się na zasadach treningu sportowego, który  jest dostosowywany indywidualnie do potrzeb i możliwości pacjenta. Cechuje go kompleksowość podejścia do ludzkiego organizmu, a nie wybiórcze skupienie na chorobowo zmienionej okolicy. Skutkuje to szybszym powrotem do sprawności.

Masaże lecznicze

Nasi terapeuci wykonują masaże lecznicze dobrane indywidualnie do potrzeb zdrowotnych pacjenta, wykorzystując dodatkowo techniki masaży specjalistycznych (terapia punktów bolesnych, masaż segmentarny) co przekłada się na ich wysoką skuteczność terapeutyczną. Czas masażu zależy od rozległości okolicy zabiegowej. W ofercie:

  • masaż leczniczy częściowy
  • masaż leczniczy całościowy

Taping

Terapia przy użyciu specjalnych plastrów o właściwościach zbliżonych do cech skóry. Znakomite wsparcie terapii indywidualnej i manualnej.

Fizykoterapia

Skuteczność terapii z zastosowaniem bodźców fizykalnych jest potwierdzona naukowo. Zabiegi fizykalne zastosowane zgodnie ze wskazaniami w serii stanowią skuteczną terapię wielu schorzeń, fizykoterapia to również znakomity wstęp to terapii indywidualnej.

Więcej

Zabiegi Uzdrowiskowe Lecznicze

Oferujemy zabiegi z zakresu hydroterapii oraz balneoterapii dostępne głównie w miejscowościach uzdrowiskowych, wykonywane naturalnymi surowcami, przy użyciu nowoczesnego sprzętu i według sprawdzonych procedur terapeutycznych.

Więcej
Zainspiruj się Instagram
Google Maps
Wrocławskie Centrum Spa
ul. Teatralna 10-12
50-055 Wrocław
Facebook Bądź na bieżąco