Strona główna

Zdrowie
w dobrych rękach

Godziny otwarcia

Pn-So
zabiegi odbywają się zgodnie z rezerwacją


ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

71/ 348 80 19
609 160 872  
odnowa@spa.wroc.pl

Rehabilitacja Indywidualna

Wrocławskie Centrum SPA świadczy usługi rehabilitacyjne na najwyższym poziomie, w wyjątkowo komfortowych warunkach. Jest to możliwe dzięki współpracy wysoce wykwalifikowanych oraz doświadczonych lekarzy i terapeutów. Przestronne i nowocześnie wyposażone gabinety i sale gimnastyczne oraz odrestaurowane zabytkowe baseny podnoszą standard rehabilitacji. Zapraszamy na zabiegi ze skierowaniem lekarskim lub na konsultacje celem ustalenia planu rehabilitacji. Bogata oferta usług leczniczych Wrocławskiego Centrum SPA gwarantuje kompleksowe podejście do terapii, zwiększając jej skuteczność i przyspieszając efekty lecznicze.

Porady i konsultacje rehabilitacyjne

Właściwa diagnoza to podstawa skutecznej terapii. Zapraszamy na konsultacje ortopedyczne i fizjoterapeutyczne. Wysoce wykwalifikowany i doświadczony personel to nasz standard. W ofercie:

  • porady lekarza ortopedy 
  • konsultacje fizjoterapeutyczne

Gimnastyka lecznicza indywidualna

Doświadczenie terapeuty w połączeniu z indywidualnym podejściem do pacjenta to najskuteczniejszy sposób rozwiązywania problemów terapeutycznych. Odpowiednia metoda terapeutyczna jest dobierana indywidualnie po konsultacji z lekarzem lub fizjoterapeutą.

Więcej

Terapia manualna

Terapia łącząca wiele metod fizjoterapeutycznych i osteopatycznych w celu poprawy stanu pacjenta. Podstawą jest skrupulatna diagnostyka i oparty o nią indywidualny dobór metod leczenia. Terapię cechuje holistyczne podejście do ludzkiego organizmu. Dzięki wykorzystaniu połączeń anatomicznych stanowi skuteczną terapię dla wielu schorzeń. Są to między innymi bóle mięśniowe, stawowe, ale także problemy ze zgagą, refluksem, zaparciami, bólami głowy czy brzucha. Podczas terapii manualnej terapeuta pracuje także z bliznami.

Trening Medyczny

Trening specjalistyczny kierowany głównie do osób po urazach i schorzeniach układu ruchu. Plan treningowy opiera się na zasadach treningu sportowego, który  jest dostosowywany indywidualnie do potrzeb i możliwości pacjenta. Cechuje go kompleksowość podejścia do ludzkiego organizmu, a nie wybiórcze skupienie na chorobowo zmienionej okolicy. Skutkuje to szybszym powrotem do sprawności.

Masaże lecznicze

Nasi terapeuci wykonują masaże lecznicze dobrane indywidualnie do potrzeb zdrowotnych pacjenta, wykorzystując dodatkowo techniki masaży specjalistycznych (terapia punktów bolesnych, masaż segmentarny) co przekłada się na ich wysoką skuteczność terapeutyczną. Czas masażu zależy od rozległości okolicy zabiegowej. W ofercie:

  • masaż leczniczy godzinny
  • masaż leczniczy półgodzinny

Fizykoterapia

Skuteczność terapii z zastosowaniem bodźców fizykalnych jest potwierdzona naukowo. Zabiegi fizykalne zastosowane zgodnie ze wskazaniami w serii stanowią skuteczną terapię wielu schorzeń, fizykoterapia to również znakomity wstęp to terapii indywidualnej.

Więcej

Zabiegi Uzdrowiskowe Lecznicze

Oferujemy zabiegi z zakresu hydroterapii oraz balneoterapii dostępne głównie w miejscowościach uzdrowiskowych, wykonywane naturalnymi surowcami, przy użyciu nowoczesnego sprzętu i według sprawdzonych procedur terapeutycznych.

Więcej
Zainspiruj się Instagram
Google Maps
Wrocławskie Centrum Spa
ul. Teatralna 10-12
50-055 Wrocław
Facebook Bądź na bieżąco