Strona główna
Punkt Obsługi Klienta 71/ 348 80 19/37      609 160 872    pok@spa.wroc.pl  
 


Aktualne wydarzenia
i promocje

  • Aktualności

Aktualności

 

Remont Basenu nr 1

Od poniedziałku 25 czerwca Basen numer 1 będzie remontowany...

Więcej

Zastępstwa

W tym tygodniu zmiany dotyczą następujących zajęć:

Więcej

Mistrzostwa SPA - 9 czerwca!

No, rok szkolny w zasadzie sie skonczył, wakacje już walą do drzwi - czas świętować! Nie ma lepszego sposobu na upalne lato jak wizyta na basenie, a nie ma lepszego sposobu na świętowanie na basenie jak zawody!
 

Więcej

Fitness dla dzieci

Już od 1 czerwca udostępniamy zajęcia Prostej Postawy dla dzieci na sali posiadaczom kart Multisport KIDS, Multisport Classic Kids oraz Multiactive Kids

Więcej

Basenowe Godziny HIT!

Maj sie kończy, robi się coraz cieplej, a Tobie szkoda siedzieć na kanapie ze smartfonem w ręce? Przyjdź na Teatralną - przez cały czerwiec, od poniedziałku do piątku, w samo południe, wejdziesz na basen za 10 złotych. Cała godzina! Za 10 złotych - i do tego na najpiękniejszym basenie we Wrocławiu.

Więcej

Masaż Miodem

Wygładzające, upiększające i prozdrowotne działanie miodu znane jest w lecznictwie od wieków. ROSYJSKI MASAŻ MIODEM to nasza propozycja wykorzystania pozytywnego wpływu miodu w zabiegu SPA. Po aplikacji wysokogatunkowego miodu, na skórze tworzy się lepka warstwa, na której pracuje terapeuta. Ruchami przypominającymi oklepywanie masuje wybrane partie ciała.

Więcej

Uwaga! Konkurs: Rozszyfruj japoński napis z plakatu!

Już 10 i 11 maja ruszamy z saunowaniem W kraju kwitnącej wiśni! z okazji Polskiego Dnia Sauny. Poza poczęstunkiem, specjalną muzyką, nowymi ceremoniami zapachowymi i specjalną promocją mamy dla Was także konkurs! Jakie są zasady?
 

Więcej

Dzień Matki cały Maj!

Dzień matki już tuż tuż! Czy zastanawialiście się co swojej ukochanej mamie podarować w tak ważne święto? Może relaksujący zabieg w SPA? Jeżeli tak to fantastycznie, bo przygotowalismy dla Was specjalną, majową ofertę!

Więcej

Majówka 2018

W długi weekend majowy też działamy i zapraszamy! Poniżej znajdziecie Państwo nasze godziny otwarcia:

Więcej

Godziny otwarcia w Święta

Poniżej znajdziecie Panstwo godziny funkcjonowania Wrocławskiego Centrum SPA w nachodzace święta Wielkanocne.

Więcej
1 2 3 4
Zainspiruj się Instagram
Google Maps
Wrocławskie Centrum Spa
ul. Teatralna 10-12
50-055 Wrocław
Facebook Bądź na bieżąco