Strona główna
Punkt Obsługi Klienta   +48 71 34 88 019   +48 609 160 872 pok@spa.wroc.pl  
 Realizujemy tylko zabiegi zarezerwowane.

 

 

Uzdrowisko
w centrum miasta

 

Godziny otwarcia

Zabiegi odbywają się zgodnie z rezerwacją.
 

Zabiegi Uzdrowiskowe


Uzdrowisko w sercu miasta? Zapraszamy na Teatralną! W ofercie zabiegi lecznicze i uzdrowiskowe. Nie wymagamy skierowania lekarskiego, gwarantujemy wysoką jakość usług oraz profesjonalną kadrę. W ofercie:

Masaż klasyczny leczniczy

Celem zabiegu jest zmniejszenie dolegliwości bólowych poprzez regenerację mięśni.

Masaż podwodny

Terapeuta masuje pacjenta strumieniem wody o odpowiednim ciśnieniu. Powoduje to rozluźnienie tkanek, zmniejszenie napięcia mięśniowego oraz złagodzenie bóli mięśniowych. Zabieg pozytywnie wpływa na tempo przemian metabolicznych.

Masaż wirowy całkowity

Masaż podwodny wykonywany w specjalistycznej wannie, której dysze dostosowane są ludzkiej anatomii. Poprawia ukrwienie i przemianę materii oraz rozluźnia.

Masaż Aquavibron

Masaż wykonywany specjalistycznym sprzętem z drgającą membraną, przez którą przepływa woda pod odpowiednim ciśnieniem.

Zabiegi na bazie borowiny

Okład borowinowy całkowity lub częściowy/Kąpiel borowinowa
Borowina to wyselekcjonowana odmiana torfu o właściwościach leczniczych: wspomaga leczenie schorzeń stawów, pomaga w stanach pourazowych oraz we wszelkich dolegliwościach bólowych mięśni. Ma silne działanie przeciwzapalne, przeciwbólowe i przeciwobrzękowe. Łagodzi podrażnienia, oczyszcza organizm z toksyn oraz przyspiesza proces spalania tkanki tłuszczowej. Borowina ma również działanie kosmetyczne: opóźnia procesy starzenia się skóry, działa nawilżająco oraz wygładzająco.

Okład fango

Ciepły okład z fango: pył wulkaniczny oraz krzemionka połączone parafiną. Okład bogaty w związki mineralne o właściwościach zmniejszających ból, stymulujących pracę układu odpornościowego, pobudzających krążenie krwi i przemianę materii. Dodatkowo detoksykuje, odpręża i łagodzi negatywne skutki stresu.

Bicze szkockie

Niezwykle skuteczny zabieg o działaniu leczniczym (zmniejsza dolegliwości bólowe mięśni, przyspiesza tempo przemian  metabolicznych) oraz kosmetycznym (likwiduje cellulit, ujędrnia  skórę). Zabieg wykonywany strumieniem wody pod znacznym ciśnieniem i o zmiennej temperaturze; w specjalnym pomieszczeniu.

Kąpiel perełkowa

Rodzaj hydroterapii, wykonywany w specjalistycznych wannach. Sprężone powietrze wydostające się w postaci bąbelków wywołuje wrażenie o charakterze mikromasażu działającego głównie na zakończenie nerwów autonomicznych. Zabieg wskazany w stanach pobudzenia nerwowego, lekkich chorobach organicznych i czynnościowych serca i układu krążenia, nie zaawansowanej miażdżycy naczyń krwionośnych i bezsenności.

Kąpiel jodowo-bromowa

Oczyszcza organizm z toksyn, sprawia, że skóra staje się wzmocniona i głęboko odżywiona. Leczniczo stymuluje układ nerwowy i naczyniowy, ma działanie przeciwbólowe i przeciwobrzękowe, normalizuje ciśnienie tętnicze, poprawia funkcjonowanie stawów i mięśni.

Zainspiruj się Instagram
Google Maps
Wrocławskie Centrum Spa
ul. Teatralna 10-12
50-055 Wrocław
Facebook Bądź na bieżąco