Strona główna
Punkt Obsługi Klienta     +48 609 160 872 pok@spa.wroc.pl  
 

 

Multisport karty

Usługi realizowane w naszym obiekcie za okazaniem KART MULTISPORT. 

*Bilet na usługi można pobrać najwcześniej godzinę przed realizacją.

Rezerwacja miejsca na usługach jest możliwa wyłącznie w przypadku wpłaty kaucji zwrotnej. Sprawdź.   Regulamin Rezerwacji Usług Limitowanych

MultiSport Plus – karta umożliwia kilkukrotne korzystanie w ciągu dnia z usług oferowanych przez obiekty partnerskie. Umożliwia korzystanie zarówno z zajęć stacjonarnych, jak i online.

MutiSport Classic – karta umożliwia korzystanie z usług oferowanych przez obiekty partnerskie raz dziennie.

MultiSport Light - karta umożliwia korzystanie z usług oferowanych przez obiekty partnerskie 6-10 razy w miesiącu, w zależności od umowy z pracodawcą Użytkownika karty. Ta karta docelowo zastąpi kartę MultiActive.

MultiSport Senior  - karta dla osób od 60. roku życia, które chcą pozostać w pełni zdrowia i dobrej kondycji na co dzień. Umożliwia korzystanie z usług oferowanych przez obiekty partnerskie. Do 16:00, raz dziennie.

MultiSport Kids - karta dla dzieci poniżej 15. roku życia. Ta karta docelowo zastąpi karty: MultiSport Plus Kids, MultiSport Classic Kids, MultiActive Kids, MultiSport Light Kids.

MultiSport Kids Aqua  - karta dla dzieci poniżej 15. roku życia, umożliwiająca korzystanie z basenu. 

MultiSport Student  - karta dla osób między 15. a 26. rokiem życia. Skierowana jest również osób niestudiujących. Umożliwia korzystanie z usług kilkukrotne w ciagu dnia.

Sprawdź dokładnie jaką kartę Multisport posiadasz.

Zainspiruj się Instagram
Google Maps
Wrocławskie Centrum Spa
ul. Teatralna 10-12
50-055 Wrocław
Facebook Bądź na bieżąco