Strona główna
Punkt Obsługi Klienta   +48 71 34 88 019   +48 609 160 872 pok@spa.wroc.pl  
 

 

Bon TravelPass MyBenefit

MyBenefit jest emitentem bonów TravelPass Premium i TravelPas SPA, które mogą być wymieniane w naszej firmie na określone usługi.

 1. Bony TravelPass Premium mogą zostać zrealizowane na wszystkie usługi realizowane przez Wrocławskie centrum SPA.
 2. Bon nie podlega wymianie na gotówkę. Nie ma również możliwości wydawania reszty w gotówce z Bonów,
 3. Bony mogą zostać wykorzystane na usługi Partnera dla jednej lub wielu osób.
 4. Bony mają nominał będący dowolną wielokrotnością 50 PLN. Bony można łączyć. Na jedną usługę można wydać dowolną ilość Bonów.
 5. Data ważności Bonu umieszczona jest na jego awersie. Data ważności Bonu oznacza dzień, do którego musi nastąpić rezerwacja usługi i dokonanie płatności Bonem. Po upływie ważności Bon nie może być realizowany.
 6. Jeśli wartość realizowanej usługi jest wyższa od wartości Bonów, Posiadacz Bonów dopłaca różnicę gotówką, kartą płatniczą (o ile istnieje taka możliwość). 
 7. Mamy obowiązek odmówić przyjęcia Bonów nieoryginalnych, uszkodzonych lub zabrudzonych w stopniu uniemożliwiającym ich identyfikację, a także unieważnionych. 
 8. Procedura realizacji Bonów jest opisana na odwrocie każdego Bonu.
 9. Posiadacz Bonów meldując się w Obiekcie jest zobowiązany przedstawić Bony jako potwierdzenie sposobu zapłaty za zarezerwowane usługi.
 10. Recepcjonista może przyjmować tylko Bony składające się z dwóch odcinków. Recepcjonista otrzymuje od posiadacza Bony i sprawdza poprawność numerów przedstawianych Bonów w internetowym systemie ewidencji Bonów znajdującym się w „Panelu Partnera”. Zrealizowane Bony Posiadacz zostawia w Obiekcie. 
 11. Posiadacz Bonów może poprosić o wystawienie rachunku lub faktury za usługi opłacane Bonami.
 12. Reklamacje z tytułu zakupionych usług Posiadacze Bonów winni składać zgodnie z warunkami świadczenia usług stosowanymi przez Akceptanta, u którego realizowali Bony.
 13. Reklamacje związane z funkcjonowaniem systemu bonów TravelPass Premium należy składać e-mailowo na adres info@mybenefit.pl.
Zainspiruj się Instagram
Google Maps
Wrocławskie Centrum Spa
ul. Teatralna 10-12
50-055 Wrocław
Facebook Bądź na bieżąco