Strona główna
Punkt Obsługi Klienta   +48 71 34 88 019   +48 609 160 872 pok@spa.wroc.pl  Siłownia   71/3488067       
Do siłowni zabierz ze sobą strój sportowy i obuwie  z czystą podeszwą. 

 

Godziny otwarcia -recepcja siłownia

Pn-Pt
12:00 - 20:00
Sob i  Niedz
10:00 - 14:00

Zajęcia fitness są zawieszone do odwołania.
Zajęcia spinngowe SRODY 18.30 wymagana rezerwacja.

Zajęcia fitness są chwilowo zawieszone

Zajęcia fitness są zawieszone do odwołania.

Atak na brzuch

Zajęcia wzmacniające mięśnie brzucha, poprawiające wytrzymałość i spalajace tkankę tłuszczową. Trening składa się z prostej rozgrzewki i dwóch głównych części - ćwiczeń cardio/aerobowych i ćwiczeń na mięśnie brzucha. Zajęcia przeznaczone są zarówno dla osób początkujących jak i zaawansowanych. Struktura zajęć pozwala na indywidualne dostosowanie intensywności ćwiczeń.

Smukła Sylwetka

Kompleksowy zestaw ćwiczeń, obejmujący wszystkie partie mięśniowe i wszechstronnie wzmacniający ciało. Podczas zajęć wykorzystywane są przybory takie jak hantle, taśmy oporowe-gumy, stepy, bosu czy sztangi.

Fit Dance

Zajęcia, które łączą taniec, luz i spalanie kalorii. Porywająca muzyka sprawia, że wyśmienicie się bawisz, jednocześnie gubiąc nadwagę i modelując sylwetkę. Zajęcia przeznaczone są dla osób w każdym wieku. Poziom intensywności od umiarkowanej do wysokiej.

Joga

Zajęcia dedykowane każdemu, bez względu na wiek i poziom zaawansowania. Cel: poprawa równowagi i koncentracji, wzmocnienie i uelastycznienie ciała, polepszenie jakości oddechu. Na zajęciach wykonujemy sekwencje asan, ucząc się zarówno precyzyjnego wykonania pojedynczych pozycji, jak i płynnych przejść pomiędzy poszczególnymi asanami. Dostępne na sali pomoce, używamy wedle indywidualnych potrzeb. Intensywność: umiarkowana.

Pilates

Zajęcia dla każdego; cel: stworzenie równowagi w ciele, zwany też treningiem "dobrego samopoczucia" wpływa na to jak wygląda ciało, jak je odczuwamy i jak ono pracuje, ćwiczenia bez stresu i męki przy dźwiękach spokojnej muzyki wprowadzają w dobry nastrój oraz poprawiają wygląd ciała, jedna z najbezpieczniejszych form fitness; intensywność: niska do umiarkowanej.

Shape

Dla osób aktywnych, przyzwyczajonych do zajęć ruchowych; cel: rzeźbienie całego ciała (ramiona, klatka piersiowa, brzuch, plecy, uda, pośladki) oraz podnoszenie wytrzymałości siłowej poprzez zaangażowanie górnych i dolnych partii ciała, z zastosowaniem dostępnych, różnorodnych sprzętów fitness; intensywność: umiarkowana.

Rozciąganie

Zajęcia dla każdego bez względu na wiek i poziom zaawansowania.  Jest to forma ćwiczeń rozciągająco-relaksacyjnych. Poszczególne pozycje ćwiczeń połączone ze sobą tworzą płynną całość. Rozciąganie odbywa się w sposób aktywny i pozwala uelastycznić mięśnie i zwiększyć zakres ruchu w stawach.

Zdrowy kręgosłup

Trening dla każdego od ucznia do seniora, również dla kobiet w ciąży, cel: niwelowanie bólów kręgosłupa, korekcja oraz kompensacja postawy ciała; intensywność niska. Odmiany: ZDROWY KRĘGOSŁUP/ STRETCHING ZDROWY KRĘGOSŁUP/ funktional.

Zainspiruj się Instagram
Google Maps
Wrocławskie Centrum Spa
ul. Teatralna 10-12
50-055 Wrocław
Facebook Bądź na bieżąco