Strona główna
Siłownia   +48 885 590 053     silownia@spa.wroc.pl
 

 

Godziny otwarcia - tymczasowo nieczynne

Siłownia Pn-Pt
12:00 - 20:00

Sob
10:00 - 14:00
Niedz
10:00 - 14:00 ZAPRASZAMY DO KONTAKTU tel. 71/ 348 80 67 kom. 885 590 053  silownia@spa.wroc.pl

Treningi Specjalistyczne

 

Agnieszka Grzywińska

Studentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Instruktorka fitness, aqua aerobiku oraz spinningu. Pasjonuje się żeglarstwem, windsurfingiem, a obecnie zaczynam również przygodę ze sportami zimowymi. Lubię aktywnie spędzać czas - sport to jej pasja.

Kamil Kozak

Trener personalny, absolwent wrocławskiego AWF-u, od najmłodszych lat związany ze sportem, głównie z piłka nożną. Jego mocną stroną jest przygotowanie motoryczne sportowców różnych dyscyplin. Zwraca uwagę przede wszystkim na pogłębienie świadomości odnośnie własnego organizmu. Interesuje się szeroko rozumianym sportem, fizjologią wysiłku, teorią treningu, dietetyką i wszystkim co dobre dla zdrowia. Gwarantuje indywidualne podejście do każdego klienta oraz odpowiednią dawkę motywacji, która pomoże osiągnąć każdy cel.

Paulina Orzechowska

Instruktorka fitness i aqua aerobik. Miłośniczka treningu siłowego i zdrowego żywienia. Nieustannie rozwija się i poszerza wiedzę, uczestnicząc w licznych szkoleniach z zakresu fitness i dietetyki. Energiczna i kreatywna, zawsze stara się podzielić swoją pasją z uczestnikami zajęć. Zadowoleni klienci są dla niej największą motywacją do pracy i samorozwoju.

Ola Solomatina

Instruktor aqua fitness i spinning. Studentka Akademii Wychowania Fizycznego. Zawsze uśmiechnięta. Dzięki charyzmie oraz energii motywuje uczestników zajęć, podchodząc do każdego w indywidualny sposób. Dąży do rozpowszechniania zdrowego stylu życia.

Zainspiruj się Instagram
Google Maps
Wrocławskie Centrum Spa
ul. Teatralna 10-12
50-055 Wrocław
Facebook Bądź na bieżąco