Strona główna
Siłownia   71/ 348 80 67      silownia@spa.wroc.pl
 

 

Godziny otwarcia

Siłownia

Pn-Pt

6:00 - 22:00

Sob
10:00 - 20:00

Niedz
10:00 - 20:00

Siłownia

 

Marcin Michalak

Związany ze sportem od dzieciństwa, przez 6 lat trenował lekkoatletykę, a następnie piłkę nożną, której elementem był  trening siłowy. Tam zaraził się pasją która trwa od 2007 roku. Nieustannie rozwija swoją wiedzę z zakresu dietetyki, suplementacji i kształtowania sylwetki, która przekłada się na efekty wielu jego klientów. Jako trener uważa, że najważniejsza jest systematyczność oraz zaangażowanie w to co robimy, aby osiągnąć zamierzony cel nie tylko w treningu, ale w każdym aspekcie życia. Praca z ludźmi sprawia mu wiele satysfakcji. Uważa, że ćwiczenia na siłowni kształtują nie tylko ciało, ale także charakter i samodyscyplinę.

Dominika Pytlos

Licencjonowana trenerka pływania, obecnie kształci się na kierunku sport o specjalności odnowa biologiczna na wrocławskiej Akademii Wychowania Fizycznego. Jest ratowniczką wodną, w wolnych chwilach uwielbia grać w tenisa. Swoje zamiłowanie do siłowni odkryła kilka lat temu i od tego czasu systematycznie ćwiczy, pogłębiając swoją wiedzę na temat treningu i rozwijania sylwetki.

Kamil Kozak

Trener personalny, absolwent wrocławskiej Akademii Wychowania Fizycznego, od najmłodszych lat związany ze sportem, głównie z piłka nożną. Jego mocną stroną jest przygotowanie motoryczne sportowców różnych dyscyplin. Zwraca uwagę przede wszystkim na pogłębienie świadomości odnośnie własnego organizmu. Interesuje się szeroko rozumianym sportem, fizjologią wysiłku, teorią treningu, dietetyką i wszystkim co dobre dla zdrowia. Gwarantuje indywidualne podejście do każdego klienta oraz odpowiednią dawkę motywacji, która pomoże osiągnąć każdy cel.

Zainspiruj się Instagram
Google Maps
Wrocławskie Centrum Spa
ul. Teatralna 10-12
50-055 Wrocław
Facebook Bądź na bieżąco