Strona główna
Siłownia   71/ 348 80 67      silownia@spa.wroc.pl
 

 

Godziny otwarcia

Siłownia Pn-Pt 6:00 - 22:00 Sob 10:00 - 20:00 Niedz 10:00 - 20:00 ZAPRASZAMY DO KONTAKTU tel. 71/ 348 80 67 kom. 885 590 053  silownia@spa.wroc.pl

Spinning

 

Sylwia Stwora

Z wykształcenia dziennikarka sportowa. Sport stał się jej wielką miłością już w dzieciństwie za sprawą siatkówki, w którą przez wiele lat grała zawodowo. Obecnie zamiłowanie do aktywności fizycznej realizuje na salach rowerowych (instruktor indoor cycling) oraz fitness (m.in. pump, tabata, trampoliny). Miłośniczka treningu siłowego, górskich wędrówek, dobrej książki i podróży. Dbałość o technikę ćwiczeń, indywidualne podejście do ćwiczących, a także różnorodność treningu oraz charyzma sprawiają, że zajęcia z nią przynoszą wiele satysfakcji i pozwalają osiągnąć wyznaczone cele. Hektolitry wylanego potu oraz wytchnienie od codziennych spraw to efekty uboczne ćwiczeń pod jej okiem.

Agnieszka Mirocka

Z wykształcenia inżynier pracujący jako analityk biznesowy, z zamiłowania instruktor spinningu. Czuje, że urodziła się za późno, co da się usłyszeć na jej zajęciach. W wolnych chwilach zgłębia tajniki gitary basowej i diety wegańskiej.

Alicja Zawadzka

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Instruktorka fitness, aqua aerobiku oraz pływania. Bierze udział w licznych konwencjach i szkoleniach. Ruch i muzyka to dla niej synonimy energii, którą stara się w maksymalnych dawkach przekazywać uczestnikom swoich zajęć. Zawsze dąży do perfekcji w tym co robi kładąc nacisk na technikę i poprawność wykonywanych ćwiczeń. Równocześnie stara się jednak by trening był chwilą wytchnienia od codzienności i przynosił satysfakcję z faktu pokonywania własnych fizycznych i psychicznych ograniczeń. Fitness daje jej dużo satysfakcji oraz szansę przekazania innym,iż kluczem do sukcesu jest mocna wiara w siebie i we własne możliwości.

Ola Solomatina

Instruktor aqua fitness i spinning. Studentka Akademii Wychowania Fizycznego. Zawsze uśmiechnięta. Dzięki charyzmie oraz energii motywuje uczestników zajęć, podchodząc do każdego w indywidualny sposób. Dąży do rozpowszechniania zdrowego stylu życia.

Zainspiruj się Instagram
Google Maps
Wrocławskie Centrum Spa
ul. Teatralna 10-12
50-055 Wrocław
Facebook Bądź na bieżąco