Strona główna
Punkt Obsługi Klienta   +48 71 34 88 019   +48 609 160 872 pok@spa.wroc.pl  
  Nie realizujemy usług NFZ.

Zdrowie
w dobrych rękach

Godziny otwarcia

Zabiegi odbywają się zgodnie z rezerwacją.
 

Zabiegi Uzdrowiskowe Lecznicze

Oferujemy zabiegi z zakresu hydroterapii oraz balneoterapii dostępne głównie w miejscowościach uzdrowiskowych, wykonywane naturalnymi surowcami, przy użyciu nowoczesnego sprzętu i według sprawdzonych procedur terapeutycznych.

Zawijania borowinowe

Terapia naturalną borowiną sprowadzaną z Kołobrzegu, posiadającą właściwości przeciwzapalne, bakteriostatyczne, zwiększającą przemianę materii oraz regenerację naskórka, stymulującą do pracy układ hormonalny.

Fango

Mieszanka krzemionki, błota morskiego oraz pyłu wulkanicznego połączonych parafiną, stosowana terapeutycznie w postaci gorących okładów, posiada właściwości przeciwbólowe, przyspiesza przemianę materii i detoksykację tkanek.

Kąpiel borowinowa

Kąpiel fizjoaktywna Tołpy, przyspiesza przemianę materii i detoksykację organizmu.

Kąpiel solankowa jodowo-bromowa

Kąpiel zmniejsza wrażliwość układu nerwowego, przez co zmniejsza odczuwanie dolegliwości bólowych, reguluje również pracę układu krążenia.

Kąpiel perełkowa

Kąpiel z delikatnym hydromasażem o właściwościach rozluźniających i przeciwbólowych.

Masaż wirowy całkowity

Masaż w środowisku wodnym, w wannie z systemem anatomicznie rozmieszczonych dysz, zmniejsza napięcie mięśni, przyspiesza przemianę materii i procesy regeneracyjne organizmu.

Masaż podwodny

Masaż wykonywany przez terapeutę w środowisku wodnym za pomocą strumienia wody pod znacznym ciśnieniem, rozluźnia mięśnie, działa przeciwbólowo, przyspiesza regenerację po wysiłku.

Masaż aquawibron

Suchy masaż przeciwbólowy, w którym czynnikiem terapeutycznym jest wibracja generowana w specjalnym aparacie przez przepływającą przez niego wodę.

Bicze szkockie

Silny zabieg wodoleczniczy, woda pod znacznym ciśnieniem oraz o zmiennej temperaturze kierowana jest z katedry natryskowej na ciało pacjenta w określonej sekwencji ruchów, zabieg przyspiesza przemianę materii i wzmacnia odporność.

Zainspiruj się Instagram
Google Maps
Wrocławskie Centrum Spa
ul. Teatralna 10-12
50-055 Wrocław
Facebook Bądź na bieżąco