Strona główna
Siłownia   71/ 348 80 67      silownia@spa.wroc.pl
 

 

Godziny otwarcia

Siłownia

Pn-Pt

6:00 - 22:00

Sob
10:00 - 20:00

Niedz
10:00 - 20:00
ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Siłownia  
71/ 348 80 67     

silownia@spa.wroc.pl

Fitness

 

Agnieszka Grzywińska

Studentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Instruktorka fitness, aqua aerobiku oraz spinningu. Pasjonuje się żeglarstwem, windsurfingiem, a obecnie zaczyna również przygodę ze sportami zimowymi. Lubi aktywnie spędzać czas - sport to jej pasja.
 

Alicja Zawadzka

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Instruktorka fitness, aqua aerobiku oraz pływania. Bierze udział w licznych konwencjach i szkoleniach. Ruch i muzyka to dla niej synonimy energii, którą stara się w maksymalnych dawkach przekazywać uczestnikom swoich zajęć. Zawsze dąży do perfekcji w tym co robi kładąc nacisk na technikę i poprawność wykonywanych ćwiczeń. Równocześnie stara się jednak by trening był chwilą wytchnienia od codzienności i przynosił satysfakcję z faktu pokonywania własnych fizycznych i psychicznych ograniczeń. Fitness daje jej dużo satysfakcji oraz szansę przekazania innym,iż kluczem do sukcesu jest mocna wiara w siebie i we własne możliwości.

Karol Jaśkowiak

Fizjoterapeuta z wykształcenia, swoją przygodę z nauczaniem zaczynał od jogi, którą przez wiele lat praktykował. Jego celem jest nauczanie jak za pomocą odpowiednich ćwiczeń oraz technik uzyskać zdrowe, dobrze oddychające ciało oraz spokojny, wolny od zbędnych napięć umysł. Z czasem, obserwując siebie i swoich uczniów, zwrócił się w stronę metody Josepha Pilatesa, która stała się znakomitym uzupełnieniem do praktyki jogi. Obecnie specjalizuje się w tych dwóch metodach, które uważa za kompletne narzędzia do uzyskania harmonijnie rozwiniętego ciała, a co za tym idzie, spokojniejszego umysłu.

Magdalena Słobodzian

Instruktor aerobiku i aqua aerobiku- absolwentka renomowanych szkoleń,brała udział w niezliczonej liczbie warsztatów i konwencji. Merytoryczna i kompetentna- zawsze stara się,żeby zajęcia były przemyślane i ukierunkowane na właściwe funkcjonowanie, dlatego wszelkie prozdrowotne formy treningu są dla niej szczególnie interesujące, a sam trening ma prowadzić przede wszystkim do dobrego zdrowia i sprawności jednocześnie sprawiając przyjemność.

Paulina Orzechowska

Instruktorka fitness i aqua aerobik. Miłośniczka treningu siłowego i zdrowego żywienia. Nieustannie rozwija się i poszerza wiedzę, uczestnicząc w licznych szkoleniach z zakresu fitness i dietetyki. Energiczna i kreatywna, zawsze stara się podzielić swoją pasją z uczestnikami zajęć. Zadowoleni klienci są dla niej największą motywacją do pracy i samorozwoju.

Ola Solomatina

Instruktor aqua fitness i spinning. Studentka Akademii Wychowania Fizycznego. Zawsze uśmiechnięta. Dzięki charyzmie oraz energii motywuje uczestników zajęć, podchodząc do każdego w indywidualny sposób. Dąży do rozpowszechniania zdrowego stylu życia.

Zainspiruj się Instagram
Google Maps
Wrocławskie Centrum Spa
ul. Teatralna 10-12
50-055 Wrocław
Facebook Bądź na bieżąco