Strona główna
Punkt Obsługi Klienta 71/ 348 80 19/37      609 160 872    pok@spa.wroc.pl  
 

 

Letnie Promocje we Wrocławskim Centrum SPA

UWAGA !

W tym roku Święty Mikołaj przychodzi do Ciebie w lipcu ! Na lato przygotowaliśmy specjalną ofertę ! Wejścia na nasze zajęcia już za niecałe 2 zł!

Na czym polega promocja ? Tylko w miesiącach wakacyjnych mamy dla Ciebie karnety na:

Aqua Aerobik za 160 zł , łącznie do wykorzystania aż 30 wejść! Jedne zajęcia to tylko 5,40 zł. W podanej cenie karnetu otrzymasz możliwość korzystania z Fitnessu, Spinningu, Siłowni. Myślisz, że to już wszystko? Żeby Cię dopieścić do pakietu dorzucamy jeszcze codziennie 60 minut Saunowania GRATIS!

Basen za 160 zł, łącznie do wykorzystania aż 30 wejść! Jedne zajęcia to tylko 5,40 zł.

W podanej cenie karnetu otrzymasz możliwość korzystania z zająć Fitness, Siłowni, Spinningu Żeby umilić Ci pobyt w naszym obiekcie codziennie 60 minut Saunowania GRATIS!

Fitness za 125 zł, łącznie do wykorzystania aż 30 wejść ! Jedne zajęcia tylko za4,20 zł.

W podanej cenie karnetu możliwość korzystania z Siłowni i zajęć Spinningu!

Mamy też specjalną ofertę dla fanów ćwiczenia na siłowni:

Tylko na lato stopiliśmy cenę karnetu OPEN na Siłownię, o wartości 149 zł do 60 zł! Jedne zajęcia za 2 zł! Po wysiłku, który zapewne poprawi kondycję Twojego organizmu oraz sprawi, że będziesz Fit mamy niespodziankę! Żeby Cię jeszcze bardziej zrelaksować w cenie karnetu dostajesz od nas nieograniczony dostęp do strefy odnowy czyli: jacuzzi, sauny aromatycznej parowej oraz strefy relaksu z lampami infrared i łaźni solnej!

Każdy z karnetów jest ważny przez 30 dni, radzimy się spieszyć ponieważ liczba miejsc jest ograniczona a oferta gorąca jak tegoroczne lato!

P.S. Fanom pływania podpowiadamy, żeby sprawdzać nasze grafiki i pytać w Punkcie Obsługi Klienta o Basenowe Godziny HIT – wejście na basen za 10 zł!

Do zobaczenia na Teatralnej !

Zainspiruj się Instagram
Google Maps
Wrocławskie Centrum Spa
ul. Teatralna 10-12
50-055 Wrocław
Facebook Bądź na bieżąco