Strona główna

Dietetyka na Teatralnej
Skutecznie i zdrowo

Analiza składu ciała

Analiza składu ciała jest wykonywana za pomocą najdokładniejszego analizatora składu ciała, metodą bioimplementacji elektrycznej.

Urządzenie to mierzy masę ciała, mięśni szkieletowych oraz tkanki tłuszczowej, a także zawartość wody w litrach, ilość białka i substancji mineralnych w organizmie. Systematyczne wykonywanie analizy składu ciała pozwala sprawdzić skuteczność prowadzonych działań lub programu treningowego. Z usługi mogą korzystać osoby dorosłe oraz młodzież od 16 roku życia. Badanie jest całkowicie bezpieczne. Przeprowadzane jest przez dietetyka lub trenera personalnego, który omówi z klientem jego wyniki.

Badania nie wykonujemy u:

·        Osoby z rozrusznikami serca oraz urządzeniami elektrycznymi w jamie brzusznej typu „Ability” nie mogą wykonywać analizy składu ciała metodą bioimpedancji elektrycznej, gdyż istnieje ryzyko rozprogramowania rozrusznika czy innego urządzenia.

·        Kobiety w trakcie miesiączki nie powinny wykonywać badania, ponieważ otrzymane wyniki nie będą precyzyjne ze względu na zmiany zachodzące w zawartości wody w organizmie.

·        Kobiet w ciąży.

·        Osób chorujących na padaczkę.

Zainspiruj się Instagram
Google Maps
Wrocławskie Centrum Spa
ul. Teatralna 10-12
50-055 Wrocław
Facebook Bądź na bieżąco