Strona główna
Punkt Obsługi Klienta   +48 71 34 88 019   +48 609 160 872 pok@spa.wroc.pl  
 Realizujemy tylko zabiegi zarezerwowane.

Oaza relaksu
w sercu miasta

Godziny otwarcia

Zabiegi odbywają się zgodnie z rezerwacją.
 

Zabiegi SPA


Dysponujemy bogatą ofertą zabiegów SPA wykonywanych w oryginalnych wnętrzach przy kojących dźwiękach relaksacyjnej muzyki. Masaże, rytuały pielęgnujące ciało, balneologia, hydroterapia, aromaterapia, zabiegi modelujące ciało. Do dyspozycji naszych klientów oddajemy  profesjonalną kadrę terapeutów, stylowe gabinety oraz miłą i kompetentną obsługę.

Rytuały SPA

Łączą w sobie zabiegi dobrane tak, by kompleksowo zadbać o Twoje ciało i dobre samopoczucie. Pielęgnują skórę, rozluźniają mięśnie, koją zmysły. Poznaj naszą ofertę i wybierz rytuał dla siebie.

Więcej

Pakiety dla Dwojga

Najpiękniejsze chwile to te, które spędzamy razem. Zapraszamy na wspólny relaks w dwuosobowym gabinecie. Relaksacyjna muzyka i blask świec to standard naszych zabiegów wellness. Poznaj nasze pakiety dla dwojga, dla par i nie tylko...

Więcej

Masaże

Masaż to podstawa oferty wellness. Rozluźnia, zmniejsza lub całkowicie znosi dolegliwości bólowe, poprawia samopoczucie i funkcjonowanie. W ofercie masaże klasyczne oraz specjalistyczne, a także bogaty wybór masaży relaksacyjnych.

Więcej

Zabiegi modelujące ciało

Skuteczne zabiegi wykonywane przy użyciu profesjonalnych kosmetyków francuskiej marki Thalion. Najlepsze efekty uzyskujemy po wykonaniu serii zabiegów, jednak nawet po jednym możemy cieszyć się widoczną poprawą kondycji skóry.

Więcej

Kąpiele pielęgnacyjne

Nasze SPA wyposażone jest w specjalistyczne urządzenia do balneologii oraz hydroterapii. Zapraszamy do skorzystania z pielęgnacyjnych kąpieli, niosących chwile błogiego relaksu dla ciała i ducha.

Więcej
Zainspiruj się Instagram
Google Maps
Wrocławskie Centrum Spa
ul. Teatralna 10-12
50-055 Wrocław
Facebook Bądź na bieżąco