Strona główna
Punkt Obsługi Klienta    +48 609 160 872 pok@spa.wroc.pl  
 Realizujemy tylko zabiegi zarezerwowane.

Oaza relaksu
w sercu miasta

Godziny otwarcia

Zabiegi odbywają się zgodnie z rezerwacją.
 

Rytuały SPA

Łączą w sobie zabiegi dobrane tak, by kompleksowo zadbać o Twoje ciało i dobre samopoczucie. Pielęgnują skórę, rozluźniają mięśnie, koją zmysły. Poznaj naszą ofertę i wybierz rytuał dla siebie. Cennik tutaj. Przed zakupem zapoznaj się z kartą informacyjną oraz przeciwskazaniami do wykonania zabiegów.

Dotyk Luksusu

Ekskluzywny, trzy godzinny rytuał SPA, w trakcie którego kompleksowo dbamy o ciało i nastrój klienta. Skóra zostaje wygładzona aromatycznym cukrowym peelingiem, mięśnie uwolnione od napięć relaksacyjnym masażem, twarz wypielęgnowana i rozpromieniona markowymi kosmetykami, a dłonie odmłodzone i nawilżone parafinowym okładem.

Czas trwania: 180 minut.

Sekret Afrodyty

Sekretem piękna jest dobre samopoczucie. Zapewni je relaks i pielęgnacja jakich doświadczysz w tym dwu godzinnym rytuale. Sekret Afrodyty to wygładzający ciało peeling, odmładzająca mleczna kąpiel oraz rozluźniający ciało i kojący zmysły relaksacyjny masaż.

Czas trwania: 120 minut.

Czekoladowa Pokusa

Rytuał z czekoladą w roli głównej. Cukrowy peeling przygotowuje ciało na gorący słodki masaż. A ten wykonujemy prawdziwą gorzką czekoladą z dodatkiem naturalnych olejków. Rytuał relaksuje i pobudza ciało do produkcji endorfin.

Czas trwania: 90 minut.

Kokosowa Odnowa

W tym rytuale rolę główną gra kokos. Ciało wygładza aromatyczny peeling z kokosowych wiórek, po którym relaksu dopełnia masaż ciepłym naturalnym olejem kokosowym. W efekcie skóra pozostaje gładka, nawilżona i odżywiona.

Czas trwania: 90 minut.

Zadbana Mama

Rytuał SPA dedykowany mamom. Wygładzający i oczyszczający peeling całego ciała, aromatyczna lub mleczna kąpiel, 30 minutowy masaż pleców. Zapraszamy nie tylko mamy!

Czas trwania: 80 minut.

Kawa z mlekiem

Nowy, pobudzający rytuał SPA. Wygładzający, wspaniale pachnący kawą peeling przygotowuje ciało na relaksującą mleczną kąpiel, która doskonale odżywia i nawilża skórę... Lubisz zapach kawy? To rytuał dla Ciebie!

Czas trwania: 50 minut.

Zainspiruj się Instagram
Google Maps
Wrocławskie Centrum Spa
ul. Teatralna 10-12
50-055 Wrocław
Facebook Bądź na bieżąco