Strona główna
Saunarium     +48 885 590 046 saunarium@spa.wroc.pl   POK      +48 609 160 872 pok@spa.wroc.pl  
Do saunarium zabierz ze sobą ręcznik, klapki i żel pod prysznic. Jest możliwość wypożyczenia lub zakupu. Strefa nagości. Wstęp od 18 roku życia.

 

 

Saunarium
z tradycjami

 

 

Godziny otwarcia- recepcja saunarium

Pn-Pt
10:00 - 24:00
Sob-Niedz
10:00 - 24:00
 

Saunarium

Na mapie saunowej Wrocławia nasz obiekt wyróżnia się przepiękną architekturą oraz kulturą poprawnego saunowania. Zapraszamy do środka.

Sauna sucha DUŻA

Temperatura: 104 ºC
Wilgotność: 15 %

Sauna sucha to zabieg SPA, podczas którego przebywa się w pomieszczeniu rozgrzanym do temperatury 104°C, o wilgotności 15%. Sauna fińska wyposażona jest w piec pokryty kamieniami, które w celu podniesienia wilgotności można polewać wodą.

Więcej

Sauna sucha MAŁA

Temperatura: 70 – 120 ºC
Wilgotność: 10 – 20 %

Sauna sucha to zabieg SPA, podczas którego przebywa się w pomieszczeniu rozgrzanym do temperatury 70-120°C, o wilgotności 10-20%. Sauna fińska wyposażona jest w piec pokryty kamieniami, które w celu podniesienia wilgotności można polewać wodą.

Więcej

Sauna parowa

Temperatura: 43 – 46 º C
Wilgotność: 100 %

Sauna parowa to miejsce o wilgotności dochodzącej do 100% lecz niższej temperaturze: 45-50°C. Sauna parowa to najbardziej tradycyjna odmiana sauny, swoje początki ma już w starożytnym Rzymie. Pobyt w saunie oczyszcza organizm z toksyn, poprawia krążenie i podnosi odporność na choroby. Zalety i zasady korzystania z sauny parowej....

Więcej

Jacuzzi

Jacuzzi to ciepła woda o temperaturze ok. 30 stopni Celcjusza, która rozluźnia mięśnie i poprawia krązenie krwi. Regularne korzystanie z ciepłych kąpieli wpływa pozytywnie na zdrowie jest zalecane przez lekarzy między innymi przy bólach, sztywności stawów i mięśni, reumatyzmu, cukrzycy. Podstawowe korzyści zdrowotne ...

Więcej

Baseny zimny i ciepły

W strefie saun dostępne są dwa baseny z zimną wodą o temp. ok 10 stopni Celcjusza oraz drugi basen z ciepą wodą o tem ok 30 stopni Celcjusza. Przed wejściem do basenu z zimną wodą zalecamy skorzystanie z prysznica z zimną wodą. Ta kolejność pomoże Państwu zaadoptować się do schłodzenia oraz opłucze ciało po kapieli w saunie. Po wizycie w basenie z zimną wodą można...

Więcej

Wypoczywalnia

Temperatura: 26 – 28 º C
Wilgotność: 15 – 25 %

Wypoczywalnia to idealne miejsce do wypoczynku między cyklami saunowania lub na zakończenie pobytu w strefie. Należy pamiętać, aby odpoczynek po kąpieli saunowej był co najmniej taki sam jak czas spędzony bezpośrednio w saunie.

Zainspiruj się Instagram
Google Maps
Wrocławskie Centrum Spa
ul. Teatralna 10-12
50-055 Wrocław
Facebook Bądź na bieżąco