Strona główna

 

Godziny otwarcia

Pn-Pt
15:00 - 21:00

Sob
09:00 - 15:00

Niedz
nieczynne
ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

SPA&Wellness 
71/ 348 80 57
885 590 039

odnowa@spa.wroc.pl

Oferta

Historyczne miejsce spotkań na mapie przedwojennego Wrocławia zaprasza gości. Budynek przy Teatralnej pierwotnie był łaźnią i strefą relaksu dla wrocławskich mieszczan oraz kupców. Oprócz basenów i stref higienicznych mieściły się tu modne wówczas parowe sauny tureckie. To właśnie w nich zamożni wrocławianie spotykali się, rozmawiali, grali w karty i spożywali piwo z pobliskiego browaru. Teraz znów zapraszamy na odnowę biologiczną grupy nawet do 50 osób – oferujemy relaks w SPA w pięknej zabytkowej scenerii, catering i zabiegi SPA.

Imprezy integracyjne

Impreza integracyjna w SPA to nie tylko zabiegi i relaks. To przede wszystkim czas na to, aby wszyscy w jednym miejscu przeżyli chwile odprężenia, które dodadzą energii i dystansu do otaczającej nas rzeczywistości. Zapamiętaj u nas czas płynie powoli, co pomaga spojrzeć na wszystkie aspekty życia z innej perspektywy. Zapraszamy do skorzystania zarówno ze strefy saun, jak i z zabiegów SPA. Do dyspozycji  naszych gości są też baseny, które można wynająć na wyłączność. Oferujemy również catering. Organizujemy eventy dla grup do 50 osób.

Uroczystości i jubileusze

Zachęcamy do organizowania uroczystości i jubileuszy we Wrocławskim Centrum SPA. W strefie odnowy biologicznej zapominamy o troskach dnia codziennego, aby móc się zrelaksować i odprężyć. Czas spędzony w naszym obiekcie podczas masaży i rytuałów SPA z powodzeniem może zastąpić tradycyjny sposób obchodzenia urodzin, imienin, rocznic czy jubileuszy.

Więcej
Zainspiruj się Instagram
Google Maps
Wrocławskie Centrum Spa
ul. Teatralna 10-12
50-055 Wrocław
Facebook Bądź na bieżąco