Strona główna
Punkt Obsługi Klienta   +48 71 34 88 019   +48 609 160 872 pok@spa.wroc.pl  
 Realizujemy tylko zabiegi zarezerwowane.

Oaza relaksu
w sercu miasta

Godziny otwarcia

Zabiegi odbywają się zgodnie z rezerwacją.
 

Pakiety dla Dwojga

Najpiękniejsze chwile to te, które spędzamy razem. Zapraszamy na wspólny relaks w podwójnych gabinetach. Relaksacyjna muzyka i blask świec to standard naszych zabiegów wellness. Poznaj nasze pakiety dla dwojga, dla par i nie tylko...Cennik tutaj.

Wyspa zakochanych

Pakiet dla zakochanych, ale nie tylko. Każda z osób ma wykonywany pielęgnacyjny zabieg na twarz z maską algową i masażem twarzy oraz godzinny relaksacyjny masaż ciała. Łącznie dwie godziny wspólnego relaksu.

Czas trwania: 120 minut.

Przyjaciółki w SPA

Pakiet dedykowany koleżankom, które chcą miło wspólnie spędzić czas z korzyścią dla zdrowia, urody i dobrego samopoczucia. W pakiecie wygładzający skórę peeling, pielęgnujący twarz zabieg z maską algową oraz relaksacyjny masaż pleców.

Czas trwania: 90 minut.

Zmysłowe Orzeźwienie

Pakiet dla pary z kąpielą. Relaks rozpoczyna wygładzający peeling ciała, po którym wspólnie korzystacie z aromatycznej kąpieli w wannie z hydromasażem. Na koniec rozluźniający masaż pleców.

Czas trwania: 70 minut.

Relaks w blasku świec

Wspólny godzinny relaks dla każdego. Pakiet obejmuje relaksacyjny masaż pleców oraz pogłębiający rozluźnienie gorący okład fango.

Czas trwania: 60 minut.

Kurs masażu dla par

Spotkanie z doswiadczonym masażystą, który w praktyce nauczy Was podstaw masażu. Pod jego okiem na własnej skórze dowiecie się jak masażem sprawiać sobie przyjemność. Dobra zabawa i relaks gwarantowane.

Czas trwania: 90 minut.

Zainspiruj się Instagram
Google Maps
Wrocławskie Centrum Spa
ul. Teatralna 10-12
50-055 Wrocław
Facebook Bądź na bieżąco