Strona główna
Saunarium     +48 885 590 046 saunarium@spa.wroc.pl   POK      +48 609 160 872 pok@spa.wroc.pl  
Do saunarium zabierz ze sobą ręcznik, klapki i żel pod prysznic. Jest możliwość wypożyczenia lub zakupu. Strefa nagości. Wstęp od 18 roku życia.

 

 

Saunarium
z tradycjami

 

 

Godziny otwarcia- recepcja saunarium

Pn-Pt
10:00 - 24:00
Sob-Niedz
10:00 - 24:00
 

Jacuzzi

Jacuzzi to ciepła woda o temperaturze ok. 30 stopni Celcjusza, która rozluźnia mięśnie i poprawia krązenie krwi. Regularne korzystanie z ciepłych kąpieli wpływa pozytywnie na zdrowie jest zalecane przez lekarzymiędzy innymi przy bólach, sztywności stawów i mięśni, reumatyzmu, cukrzycy. Podstawowe korzyści zdrowotne:

Ulga w napięciu - istnieją powody fizjologiczne oraz psychologiczne, dla których SPA tak dobrze usuwa napięcie i pomaga się zrelaksować w trudnych chwilach. Hydroterapia w parze z terapią ciepłem i zanurzeniem w wodzie pozwalają ciału złagodzić napięcie i usunąć sztywność mięśni, i sprawiają, że krew zaczyna krążyć swobodniej.

Ulga w bólach reumatycznych i fibromialgii - wyprawa do masażystki jest często jedyną ulgą dla cierpiących na przewlekły reumatyzm i bóle stawów. Dzięki naszej wannie SPA można poczuć się jak w profesjonalnym salonie masażu. Ponadto, poprawa krążenia wskutek działania ciepła oraz zanurzenie pozwalające pokonać napięcie czynią SPA idealnym dla leczenia obydwu tych zaburzeń. Wanna SPA to doskonały sposób na ulgę w codziennych dolegliwościach spowodowanych bólami stawów.

Poprawa snu - ciepło redukuje wewnętrzną temperaturę ciała pozwalając na naturalny relaks. W przeciwieństwie do wspomagających sen tabletek, cyrkulacja wody i ciepło wanny SPA prowadzi do odpoczynku i rozluźnienia organizmu. Zaledwie kilka minut w gorącej kąpieli daje w efekcie bardziej relaksujący, skuteczny i zdrowy sen.

Pomoc przy cukrzycy typu 2 - najnowsze badania opisane w New England Journal of Medicine dowodzą, że regularne korzystanie z wanny SPA przynosi korzyści osobom cierpiącym na cukrzycę. Większość cukrzyków ma problemy z wagą i krążeniem. Badania wykazały, że u takich osób następuje spadek poziomu cukru we krwi, a po 30 minutach dziennie korzystania z wanny SPA poprawia się jakość snu. Osobom, które na co dzień zmagają się z trudnościami i niedogodnościami związanymi z cukrzycą, wanna SPA może otworzyć drogę do pełniejszego i przyjemniejszego życia

Najprzyjemniejsze działanie JACUZZI można zaznać w skrajnych warunkach atmosferycznych np. zimą w otoczeniu śniegu oraz temperaturze powierza nawet do -15 stopni Celsjusza. Daje to tak niezapomniane przeżycia , doznania i atrakcje, że po powrocie do domu zapragniecie Państwo ponownie jak najszybciej wrócić do Fregaty i naszego mini SPA.

Zainspiruj się Instagram
Google Maps
Wrocławskie Centrum Spa
ul. Teatralna 10-12
50-055 Wrocław
Facebook Bądź na bieżąco