Strona główna
Punkt Obsługi Klienta   +48 71 34 88 019   +48 609 160 872 pok@spa.wroc.pl  
 Realizujemy zabiegi zarezerwowane.

Piękne powody
do radości

Godziny otwarcia

Zabiegi odbywają się zgodnie z rezerwacją.
 

Zabiegi kosmetyczne na twarz

Zabiegi kosmetyczne należy wykonywać regularnie, aby skóra stała się gładka i oczyszczona. Dzięki silnym naturalnym składnikom aktywnym kosmetyków używanych w naszych gabinetach, skóra szybko się regeneruje, co widocznie poprawia jej kondycję.

Oczyszczanie manualne twarzy

Zabieg obejmuje oczyszczanie, tonizowanie i rozgrzanie twarzy ciepłą parą, następnie usuwanie zmian i dezynfekcja. Zaskórniki i drobne ropne zmiany usuwane są manualnie.

Oczyszczanie manualne twarzy + peeling kawitacyjny

Po dokładnym manualnym oczyszczeniu twarzy wykonujemy peeling kawitacyjny. Jest to bezbolesna metoda głębokiego oczyszczania skóry. Dodatkowo leczy trądzik, rozjaśnia skórę, ujędrnia tkanki poprzez mikro-masaż, usuwa martwe komórki naskórka oraz zaskórniki.

Eksfoliacja kwasem

Podczas zabiegu usuwana jest martwa warstwa komórek naskórka, a odsłonięta świeżych i zdrowych. Proces ten pobudza skórę do produkcji kolagenu, który odpowiada za odpowiednie napięcie i elastyczność skóry właściwej.

Sonoforeza

Masaż ultradźwiękami, dzięki któremu preparaty kosmetyczne mogą zostać wtłoczone w głębsze warstwy skóry pozostawiając ją dotlenioną i odżywioną. Mikro-masaż poprawia krążenie krwi i limfy pozytywnie wpływając na wygląd skóry.

Peeling kawitacyjny + maska

Po dokładnym oczyszczeniu skóry z martwych komórek za pomocą kawitacji, na twarz nakładana jest maska algowa dobrana do typu skóry. Efektem zabiegu jest gładka i rozjaśniona skóra bez podrażnień.

Mikrodermabrazja + zabieg kwasami

Dokładne oczyszczanie, dzięki złuszczaniu mechanicznemu i chemicznemu naskórka. Efekty są doskonale widoczne już po pierwszym zabiegu: skóra widocznie gładsza, blizny wypłycone, wyrównany koloryt.

Zamykanie naczynek metodą elektrolizy

Skuteczna metoda na pozbycie się pękających naczynek: niteczek, pajączków i rubinków. Zabieg wykonywany jest przez wykwalifikowaną kosmetyczkę, która dotykając igiełką miejsc, w których naczynko jest otwarte ścina białko, dzięki czemu naczynko samoistnie się zamyka i uszczelnia.

Henna brwi lub rzęs

To delikatne farbowanie brwi lub rzęs którego celem jest podkreślenie oprawy oczu. Kosmetyczka dobierze kolor henny do urody klientki.

Henna brwi z regulacją/brwi i rzęs z regulacją

Zabieg mający na celu korektę naturalnego kształtu brwi oraz podkreślenie oprawy oczu za pomocą henny. Regulację wykonujemy woskiem lub pęsetą.

Regulacja brwi

Korekta naturalnego kształtu brwi mająca na celu nadanie wyrazistości spojrzeniu. Regulację wykonujemy woskiem lub pęsetą.

Zainspiruj się Instagram
Google Maps
Wrocławskie Centrum Spa
ul. Teatralna 10-12
50-055 Wrocław
Facebook Bądź na bieżąco