Strona główna
Punkt Obsługi Klienta   +48 71 34 88 019   +48 609 160 872 pok@spa.wroc.pl  Siłownia   71/3488067       
Do siłowni zabierz ze sobą strój sportowy i obuwie  z czystą podeszwą. 

 

Godziny otwarcia -recepcja siłownia

Pn-Pt
12:00 - 20:00
Sob i  Niedz
10:00 - 14:00

Zajęcia fitness są zawieszone do odwołania.
Zajęcia spinngowe SRODY 18.30 wymagana rezerwacja.

KOLARSKIE POSTANOWIENIA NOWOROCZNE

Zapraszamy na  "KOLARSKIE POSTANOWIENIE NOWOROCZNE"  

Spotykamy sie w ŚRODY o godzinie 18:30
-19.01.2022 
-26.01.2022 
-02.02.2022 

W programie:
- trzy mocne [1,5 godzinne treningi], 
- trasy odzwierciedlajace najbardziej wymagajace trasy kolarskie HISZPANII 

Zdobywaj z nami  Puerto de Tudons, Col de Rates, Alto de Torremanazanas.

Treningi prowadzi:
trener druzyny Litwin Sports, medalistka Mistrzostw Polski w Triathlonie i wieloletnia reprezentantka kadry narodowej.

Zapraszamy z  kartami i programami partnerskimi na przyklad: Multisport, Medicover, Mybenefit, PZU Sport lub karnetem lub jednorazowym biletem wstepu. 

Dostepnosc miejsc znajdziesz tutaj  
Mozna rezerwowac miejsca pod warunkiem zakupienia karnetu, biletu  lub KAUCJI SPINNING   [dla posiadaczy kart, programow posrednikow]

Cenniki znajdziesz tutaj   

Dodatkowe informacje w Punkcie Obslugi Klienta pok@spa.wroc.pl


RAZEM POKONAMY TE SZCZYTY!    ZAPRASZAMY!

 

REGULAMIN ZAJĘĆ  SPINNINGOWYCH 

DLA KLIENTA dostępny na stronie https://www.spa.wroc.pl/zajecia-203

Klient musi posiadać konto indywidualne [można założyć przez https://klient.spa.wroc.pl/].

Klient dokonuje zakupu karnetu w kasie Recepcji głównej [parter], lub przez stronę  https://www.spa.wroc.pl/spinning-648  

Natomiast klient, który jest użytkownikiem kart sportowych pośrednika dokonuje zakupu karnetu kaucja spinning* 3 lekcje x  32 zł = 96 zł. 

Klient dokonuje rezerwacji 3 lekcji zgodnie z harmonogramem, bez możliwości anulowania  rezerwacji. Samodzielnie na swoim koncie w panelu klienta lub osobiście na recepcji głównej.

Przed wejściem na usługę klient jest zobowiązany poinformować recepcjonistę, że będzie korzystał z kodów lub karty pośrednika itp.   Wtedy rezerwacja jest opłacona kartą sportowych pośrednika np. multisport, mybenefit, medicover, pzu itd., a niewykorzystana kaucja podlega zwrotowi, na wniosek klienta. 

Nieobecność skutkuje rozliczeniem rezerwacji karnetem kaucja.

Po opłaceniu usługi klient upoważniony do wejścia na zajęcia otrzyma WEJŚCIÓWKĘ [wydruk systemowy].

Instruktor ma obowiązek odebrania wejściówek od klientów. Kontrola wejścia. 

 

Spinning jest to trening kolarski odbywający się w przeznaczonej do tego sali. Sprzęt używany podczas spinningu jest nieco inny niż domowe rowerki stacjonarne. Zajęcia te odbywają się w kilku lub kilkunastoosobowych grupach pod okiem wykwalifikowanego instruktora, w trakcie treningu włączona jest głośna muzyka, z którą zmienia się tempo jazdy, a także obciążenie.

W czasie godziny spinningu można spalić nawet do 1000 kcal. Oto efekty, które przynosi spinning:

 

Indoor Cycling to ćwiczenia na rowerach stacjonarnych. Rowery na których można uprawiać spinning są wzorowane na rowerach kolarskich – miały bowiem służyć zawodnikom do treningów poza sezonem. Jazda na rowerze korzystnie wpływa na układ oddechowo-krążeniowy. Regularne treningi poprawiają kondycję fizyczną i wzmacniają odporność organizmu. Dzięki ćwiczeniom wzmocnisz mięśnie, ale także zrzucisz zbędne kilogramy i wymodelujesz sylwetkę. 

Low●

Zajęcia na rowerach stacjonarnych przeznaczone dla wszystkich, bez względu na stopień zaawansowania. Indoor Cycling Low● szczególnie osobom rozpoczynającym treningi oraz chcącym zredukować poziom tkanki tłuszczowej w organizmie. Podczas treningu budujemy bazę tlenową, poprawiamy wydolność oraz wzmacniamy cały organizm. Mnóstwo zabawy przy motywującej muzyce!

Mix●●

Dynamiczne zajęcia na rowerach stacjonarnych, podczas których pokonujemy kombinacje odcinków górzystych i płaskich. Podczas treningu rozwijamy wytrzymałość, poprawiamy kondycję oraz redukujemy tkankę tłuszczową. Różnorodność technik treningowych wykorzystanych podczas zajęć pozwala na kompleksowe zaangażowanie całego układu mięśniowego.                                                                  

Opis

 

Klienci wrocławskiego centrum SPA mają do dyspozycji jedną z najbardziej nowoczesnych sal do zajęć z indoor cycling’u we Wrocławiu - jeśli nie najnowocześniejszą. Do dyspozycji naszych gości oddaliśmy niezwykle wygodną przebieralnię, z indywidualnymi kabinami do przebierania się. Przedmioty osobiste, plecaki i torby, nasi goście mogą pozostawiać też w zamykanych na cyfrowe kody szafkach.

 

Bezpośrednio połączona z przebieralnią sala treningowa jest wyposażona w najnowocześniejsze nagłośnienie, a także odrębną strefę do rozgrzewek i ćwiczeń niewymagających korzystania z rowerów stacjonarnych. Zajęcia Cycling Indoor to dobry pomysł dla wszystkich, którzy chcą w krótkim czasie powrócić do formy, lub którzy chcą przygotować się do intensywnego wyjazdu rowerowego. Każdy trening, zależnie od poziomu trudności, zawiera w sobie indywidualnie dobrane elementy i każdy jest też prowadzony przez wykwalifikowanego i doświadczonego trenera.

 

W trakcie samego treningu tempo w jakim wykonywane są ćwiczenia, ilość powtórzeń i ich intensywność dyktowane są także przez muzykę, dobieraną indywidualnie do przygotowanego zestawu ćwiczeń. Inną nazwą  pod którym znany jest ten, bardzo popularny, gatunek ćwiczeń jest Schwinn Cycling - nazwa ta bierze się od jednego z najważniejszych producentów rowerów stacjonarnych używanych do ćwiczeń.

 

Oczywiście spinning i indoor cycling nie byłby kompletny bez zestawu akcesoriów przydatnych w trakcie ćwiczeń. Jak powszechnie wiadomo - efektywność ćwiczeń jest uzależniona od wydolności organizmu osoby ćwiczącej - w tym wypadku szczególnie pomocny jest system Myzone. Jest to cyfrowa infrastruktura, która pozwala na bieżąco, w trakcie ćwiczeń, monitorować obciążenie organizmu poprzez system czujników połączonych bezpośrednio z konsoletą dostępny dla prowadzących zajęcia. Paski pozwalające na monitorowanie akcji serca, a co za tym idzie - wydolności poszczególnych uczestników zajęć i umożliwiają trenerowi prowadzącemu zajęcia wydawanie zindywidualizowanych poleceń tak by odpowiednio dostosować tempo ćwiczeń dla każdego z uczestników z osobna. To pozwala dostosować ćwiczenia tak aby jak najlepiej dostosować ćwiczenia do potrzeb i możliwości poszczególnych uczestników zajęć.

 

Oczywiście - akcesoria i urządzenia to nie wszystko - najważniejsi są w organizowaniu zajęć sami prowadzący. Wszyscy uczestnicy zajęć mogą liczyć na pomoc wykwalifikowanej kadry prowadzących - od doświadczonych trenerów fitness po profesjonalnych sportowców, którzy zawiązali z nami współpracę pierwotnie po to, by samemu rozwijać swoje zdolności, a którzy teraz prowadzą treningi, w których uczestniczą inni klienci.

Zainspiruj się Instagram
Google Maps
Wrocławskie Centrum Spa
ul. Teatralna 10-12
50-055 Wrocław
Facebook Bądź na bieżąco