Strona główna
Czepek obowiązkowy na wszystkich zajęciach w basenie

 

Godziny otwarcia

Dostępność sprawdź na grafiku  
Pn-Pt
6:00 - 23:00

Sob
8:00 - 22:00

Niedz
9:00 - 21:00

Aqua Aerobik

 

Justyna Tabor

Instruktor aqua fitness, fitness, tańca współczesnego i pływania. Uczestniczka licznych krajowych i zagranicznych konwencji oraz szkoleń. Ze sportem związana od dziecka, a od dwunastu lat niezmiennie zafascynowana AQUA FITNESSEM. Posiada wieloletnie doświadczenie trenerskie, jest kreatywna,zaangażowana, dynamiczna i zawsze pełna energii. Praca instruktora to nie tylko jej zawód, ale przede wszystkim wielka pasja i radość, którą dzieli się z uczestnikami swoich zajęć.

Mariola Bucma

Studentka fizjoterapii, instruktorka fitness, aqua-fitness i trener personalny. Ze sportem związana od dziecka, 13-sto letnie doświadczenie w tańcu współczesnym. Dokonuje wszelkich starań by jej zajęcia były ciekawe, bezpieczne oraz dawały zastrzyk energii. Interesuje się mobilizacją ludzkiego ciała i zdrowym odżywianiem. Wybrała połączenie fizjoterapii z byciem trenerem, gdyż pomaganie, uświadamianie i dzielenie się swoją pasją to jej misja życiowa. Kocha pracę z ludźmi i nie zamieniłaby bycia trenerem na nic innego.

Więcej

Anna Gil

Instruktorka aqua aerobiku stale poszerzająca swoje umiejętności. Ze sportem związana od zawsze. Uwielbia sporty wodne: pływanie, żeglarstwo; trenuje piłkę siatkową w uczelnianym klubie sportowym - po prostu lubi aktywnie spędzać czas. Aqua aerobik, ćwiczenia oraz dawka porządnego ruchu sprawiają jej wielką radość i nawet w najgorszy dzień potrafią doskonale poprawić samopoczucie. Trening może być także świetną odskocznią od codzienności. Poza pracą - studentka V roku medycyny. Traktuje ruch jako receptę na zdrowie.

Agnieszka Grzywińska

Studentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Instruktorka fitness, aqua aerobiku oraz spinningu. Pasjonuje się żeglarstwem, windsurfingiem, a obecnie zaczyna przygodę ze sportami zimowymi. Lubi aktywnie spędzać czas - sport to moja pasja.

Alicja Zawadzka

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Instruktorka fitness, aqua aerobiku oraz pływania. Bierze udział w licznych konwencjach i szkoleniach. Ruch i muzyka to dla niej synonimy energii, którą stara się w maksymalnych dawkach przekazywać uczestnikom swoich zajęć. Zawsze dąży do perfekcji w tym co robi kładąc nacisk na technikę i poprawność wykonywanych ćwiczeń. Równocześnie stara się jednak by trening był chwilą wytchnienia od codzienności i przynosił satysfakcję z faktu pokonywania własnych fizycznych i psychicznych ograniczeń. Fitness daje jej dużo satysfakcji oraz szansę przekazania innym,iż kluczem do sukcesu jest mocna wiara w siebie i we własne możliwości.

Katarzyna Kłosowska

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, instruktor aqua aerobiku oraz kulturystyki, ukończyła szkolenie z treningu dla kobiet w ciąży i po ciąży. Sport towarzyszył jej od dziecka. Poza aqua-aerobikiem do jej hobby należy pływanie, bieganie, jazda na snowboardzie oraz spędzanie czasu z rodziną. Uwielbia długie spacery z ukochanym synkiem i psem. Zawsze uśmiechnięta, otwarta, zaangażowana i pełna pozytywnej energii, którą stara się przekazać uczestnikom swoich zajęć. Nie boi się nowych wyzwań i realizacji marzeń. Z uśmiechem i zapałem dąży do ciągłego doskonalenia się. Motywacja, ciężka praca i cierpliwość to cechy dzięki którym osiąga zamierzone cele. W życiu wyznaje zasadę, że jeśli nie zrobisz kroku naprzód, nigdy nie dowiesz się jak daleko możesz zajść.

Ola Solomatina

Instruktor aqua fitness i spinning. Studentka Akademii Wychowania Fizycznego. Zawsze uśmiechnięta. Dzięki charyzmie oraz energii motywuje uczestników zajęć, podchodząc do każdego w indywidualny sposób. Dąży do rozpowszechniania zdrowego stylu życia.

Paulina Orzechowska

Instruktorka fitness i aqua aerobik. Miłośniczka treningu siłowego i zdrowego żywienia. Nieustannie rozwija się i poszerza wiedzę, uczestnicząc w licznych szkoleniach z zakresu fitness i dietetyki. Energiczna i kreatywna, zawsze stara się podzielić swoją pasją z uczestnikami zajęć. Zadowoleni klienci są dla niej największą motywacją do pracy i samorozwoju.

Zainspiruj się Instagram
Google Maps
Wrocławskie Centrum Spa
ul. Teatralna 10-12
50-055 Wrocław
Facebook Bądź na bieżąco