Strona główna
Czepek obowiązkowy na wszystkich zajęciach w basenie

 

Godziny otwarcia

Dostępność sprawdź na grafiku  
Pn-Pt
6:00 - 23:00

Sob
8:00 - 22:00

Niedz
9:00 - 21:00
ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

POK
71/ 348 80 19/37    
609 160 872 

pok@spa.wroc.pl    

Nauka Pływania  
885 590 052

  E-mail
naukaplywania@spa.wroc.pl

Aqua Aerobik

 

Anna Gil

Instruktorka aqua aerobiku stale poszerzająca swoje umiejętności. Ze sportem związana od zawsze. Uwielbia sporty wodne: pływanie, żeglarstwo; trenuje piłkę siatkową w uczelnianym klubie sportowym - po prostu lubi aktywnie spędzać czas. Aqua aerobik, ćwiczenia oraz dawka porządnego ruchu sprawiają jej wielką radość i nawet w najgorszy dzień potrafią doskonale poprawić samopoczucie. Trening może być także świetną odskocznią od codzienności. Poza pracą - studentka V roku medycyny. Traktuje ruch jako receptę na zdrowie.

Agnieszka Grzywińska

Studentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Instruktorka fitness, aqua aerobiku oraz spinningu. Pasjonuje się żeglarstwem, windsurfingiem, a obecnie zaczyna przygodę ze sportami zimowymi. Lubi aktywnie spędzać czas - sport to moja pasja.

Alicja Zawadzka

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Instruktorka fitness, aqua aerobiku oraz pływania. Bierze udział w licznych konwencjach i szkoleniach. Ruch i muzyka to dla niej synonimy energii, którą stara się w maksymalnych dawkach przekazywać uczestnikom swoich zajęć. Zawsze dąży do perfekcji w tym co robi kładąc nacisk na technikę i poprawność wykonywanych ćwiczeń. Równocześnie stara się jednak by trening był chwilą wytchnienia od codzienności i przynosił satysfakcję z faktu pokonywania własnych fizycznych i psychicznych ograniczeń. Fitness daje jej dużo satysfakcji oraz szansę przekazania innym,iż kluczem do sukcesu jest mocna wiara w siebie i we własne możliwości.

Magdalena Słobodzian

Instruktor aerobiku i aqua aerobiku-absolwentka renomowanych szkoleń,brała udział w niezliczonej liczbie warsztatów i konwencji. Merytoryczna i kompetentna- zawsze stara się,żeby zajęcia były przemyślane i ukierunkowane na właściwe funkcjonowanie, dlatego wszelkie prozdrowotne formy treningu są dla niej szczególnie interesujące, a sam trening ma prowadzić przede wszystkim do dobrego zdrowia i sprawności jednocześnie sprawiając przyjemność.

Ola Solomatina

Instruktor aqua fitness i spinning. Studentka Akademii Wychowania Fizycznego. Zawsze uśmiechnięta. Dzięki charyzmie oraz energii motywuje uczestników zajęć, podchodząc do każdego w indywidualny sposób. Dąży do rozpowszechniania zdrowego stylu życia.

Paulina Orzechowska

Instruktorka fitness i aqua aerobik. Miłośniczka treningu siłowego i zdrowego żywienia. Nieustannie rozwija się i poszerza wiedzę, uczestnicząc w licznych szkoleniach z zakresu fitness i dietetyki. Energiczna i kreatywna, zawsze stara się podzielić swoją pasją z uczestnikami zajęć. Zadowoleni klienci są dla niej największą motywacją do pracy i samorozwoju.

Zainspiruj się Instagram
Google Maps
Wrocławskie Centrum Spa
ul. Teatralna 10-12
50-055 Wrocław
Facebook Bądź na bieżąco