Oferta
Cennik
Grafik

Godziny otwarcia

PON. - PT.

8:00 - 20.00

SOBOTA

9:00 - 18.00

NIEDZIELA

nieczynne

Jakość i doświadczenie

jakosc
Wrocławskie Centrum SPA świadczy usługi rehabilitacyjne na najwyższym poziomie jakości i w wyjątkowo komfortowych warunkach. Jest to możliwe dzięki współpracy wysoce wykwalifikowanych oraz doświadczonych lekarzy i terapeutów. Przestronne i nowocześnie wyposażone gabinety i sale gimnastyczne oraz odrestaurowane zabytkowe baseny podnoszą standard rehabilitacji.

Kompleksowa oferta

kompleksoferta
Oferujemy gimnastyki indywidualne oraz grupowe, dla dzieci i dorosłych, na sali gimnastycznej oraz na basenie. Wykonujemy zabiegi fizykoterapeutyczne m.in. z zakresu elektroterapii, laseroterapii, magnetoterapii, ciepłolecznictwa oraz masaże lecznicze. Jako jeden z nielicznych ośrodków we Wrocławiu w ofercie posiadamy zabiegi uzdrowiskowe.

Indywidualnie lub grupowo

gerupowo
W ramach indywidualnych gimnastyk oferujemy terapie prowadzone przez doświadczonych magistrów fizjoterapii, także metodami specjalnymi tj. terapia manualna czy kinesiology taping. Gimnastyki grupowe objęte są programem Prosta Postawa, dającym możliwość korzystania z atrakcyjnych cenowo karnetów na zajęcia. W programie gimnastyki korekcyjne dla dzieci, młodzieży i dorosłych na sali gimnastycznej i basenie kąpielowym.

Skutecznie

masaz
Nasi terapeuci wykonują masaże lecznicze dobrane indywidualnie do potrzeb zdrowotnych pacjenta, wykorzystując dodatkowo techniki masaży specjalistycznych (terapia punktów bolesnych, terapia tkanek miękkich), co przekłada się na ich wysoką skuteczność terapeutyczną.

Przy wsparciu fizyki

Posiadamy gabinety fizykoterapeutyczne wyposażone w aparaty do elektroterapii (TENS, galwanizacja, jonoforeza, prądy diadynamiczne i interferencyjne), magnetoterapii, laseroterapii, światłolecznictwa (lampa Solux, Bioptron), ultradźwięków, krioterapii.

Uzdrowisko w centrum Wrocławia

Dysponujemy pełną ofertą hydroterapii oraz bogatą ofertą zabiegów uzdrowiskowych. Nasi pacjenci korzystać mogą z zabiegów dostępnych w większości jedynie w miejscowościach uzdrowiskowych, tj. okłady i zawijania naturalną borowiną kołobrzeską, masaże podwodne i wirowe, bicze szkockie, kąpiele mineralne (siarkowa, solankowa), okłady fango.